by
on
under
Permalink

Nie ste jediný, kto je nespokojný

Vždy, keď si pomyslíte na to, ako vyzeráte, musíte sa zamerať na to, ako by ste chceli vyzerať. Robte to, čo považujete za správne, ale taktiež nikdy nezabúdajte na to, že nie je všetko len o výzore. Dôležité je aj to, ako sa k tomu postavíte. Ak budete sami seba naozaj veľmi milovať, vaše telo sa tak bude správať ku vám. A nie je to presne to, čo by ste naozaj chceli? Aby sa vaše telo správalo ku vám tak, ako sa vy správate ku nemu? To však musíte urobiť maximum preto, aby to tak aj fungovalo. A verte tomu, že niekedy sú to naozaj tieto veci, ktoré vaše telo potešia. Nebojte sa toho a vyskúšajte to.

metr

Milujete svoje telo?
Ak nemilujete svoje telo, nemôžete od neho chcieť, aby normálne fungovalo. Nikdy to tak ani nebude, pretože všetko, čo je okolo vás, vás ovplyvňuje. Áno, možno vidíte, ako vyzerajú modelky v časopisoch a možno s tým nie ste celkom stotožnená. Ale aj to sú len ženy a verte tomu, že väčšinou na svojich postavách naozaj veľmi tvrdo pracujú. Preto verte tomu, že najlepšie, čo môžete spraviť je, že sa k tomu postavíte čelom. A budete radi za to, čo máte.

posilování

Čo robíte pre svoju postavu?
Veľa žien lamentuje nad tým, ako vyzerá, ale máloktorá je ochotná pre svoju postavu aj niečo urobiť. A to je niečo, čo je problém. Asi vám je aj jasné, prečo to problém je. Keďže si myslíte, že by ste mali schudnúť, tak urobte ešte niečo navyše. Veci ako cvičenie či úprava stravy sú samozrejmosťou, ale skúšali ste niekedy ten najlepsi spalovac tukov? Pretože aj to môže byť niečo, čo vás skutočne zachráni, keď budete po tom túžiť. Zachráni to vašu postavu a spôsobí to, že už nebudete mať pocit, že iba priberáte. Nerozmýšľajte nad tým, urobte to. Uvidíte, že sa budete tešiť zo všetkého, čo je okolo vás. A záleží skutočne iba na vašom postavení celkovo ku tomu, ako sami seba vidíte. Vidíte sa ako krásneho človeka?