by
on
under
Permalink

Disky nevyberajte len podľa rozmerov. Rozhoduje aj estetika a typ vášho auta

Mnohí ľudia si užívajú, ak môžu svoje auto neustále zdokonaľovať a skrášľovať. Jednou z veľmi častých vecí, ktoré na našich tátošoch pribudnú, sú hliníkové disky. Ak sa vyberiete poobzerať si nejaké kúsky, musíte dbať hlavne na kvalitu a správne technické rozmery. Inak by pre vás boli disky úplnou zbytočnosťou. Keďže však tieto drobnosti na kolesách auta majú spĺňať najmä estetickú funkciu, nemali by ste prehliadať ani ich výzor. To, čo môže na jednom aute vyzerať naozaj špičkovo, môže naopak na druhom, vyzerať smiešne, gýčovo až naozaj nevkusne. Preto si vždy najprv dobre rozmyslite, akým spôsobom svojho tátoša skrášlite.

Rôznofarebné modely áut uložené vedľa seba

Rodinné autíčko potrebuje niečo nevýrazné
Prvou kategóriou sú rôzne rodinné autá. Predstavte si svoj rodinný hatchback s krikľavo rúžovými elektrónmi. To by naozaj nevyzeralo dobre. Ak vlastníte takéto auto, poobzerajte sa skôr po menej výrazných kúskoch. Vyberať si môžete napríklad z hliníkových diskov Dezent
. Ich dizajn by sme mohli označiť za veľmi elegantný a mierny.

Staré autá môžu taktiež vyzerať dobre
Druhou kategóriou sú staršie a naozaj staré automobily. Možno si hovoríte, že elektróny, týmto seniorom, jednoducho nemôžu slušiť. Asi už tušíte, že to nie je úplná pravda. Aj staré auto môže vyzerať dobre. Aj v tomto prípade platí, že by ste sa mali vyhnúť príliš výrazným farbám a tvarom.

Červené auto so striebornými hliníkovými diskami komplikovaných tvarov

Tí, ktorí nemusia dizajn riešiť vôbec
Ak máte nového tátoša za naozaj veľa peňazí, na jeho kolesá môžete nasadiť v podstate čokoľvek. Rozhodujte sa skôr podľa vášho vkusu a samozrejme i kvality.

Auto na služobné účely s elektrónmi?
Pokiaľ si chcete hliníkové disky namontovať na služobné auto, respektíve na vozidlo, ktoré využívate na svoju prácu, orientujte sa najmä podľa toho, čím sa živíte. Ak ste napríklad realitný maklér, právnik alebo bankár, potrebujete elegantné riešenie. Svojich klientov určite neoslovíte zelenými elektrónmi komplikovaných tvarov.