by
on
under
Permalink

Chudnite zábavne

Vždy, keď sa na seba pozriete do zrkadla, musíte vidieť osobu, ktorú skutočne milujete. Presne takú, aká naozaj je. A aj keď vám to možno príde teraz smiešne, že vám to niekto takto povie, je to jednoducho fakt. Ak nemilujete osobu, ktorú vidíte v zrkadle, všetko stráca svoj význam a tým si môžete byť naozaj viac, než len istý. Skutočne záleží len na tom, aby boli veci, ktoré vidíte okolo seba, oveľa krajšie, ako by ste si kedykoľvek mysleli. Verte tomu, že všetko, na čo ste sa predtým pozerali, čo ste riešili a čo bolo podľa vás skutočne veľmi dôležité, stratí význam okamžite, keď sa nemáte radi. A keď sa chcete mať radi, tak čo by ste ešte mohli urobiť?
tekoucí zmrzlina
Ako sa môžete postaviť za to, čo sa vám páči a s čím ste naozaj, ale skutočne naozaj stotožnený? Asi sa nad tým musíte zamyslieť dlhšie, ako by ste čakali, no nie ?

Niekedy je ťažké nájsť ten správny spôsob, ako schudnúť, a to hlavne vtedy, aby ste vedeli, že to neublíži vám a ani vášmu zdraviu. Nájsť ten správny spôsob bez toho, aby ste držali hladovku, je naozaj veľmi komplikované, ale napriek tomu musíte myslieť v prvom rade na to, že veci, s ktorými ste rátali, majú naozaj svoj vlastný význam a zmysel. Ide len o to, aký postoj zaujmete k tomu, aby ste sa tešili zo všetkého, čo je okolo vás, aj keď sa vám to možno teraz celkom nezdá.

posilování s čínkou

Raz za čas sa predsa na seba musíte pozrieť do zrkadla a pochopiť, prečo ste robili všetky veci, ktoré ste robili a prečo ste sa naozaj chceli a túžili zamerať na to, že nech sa deje čokoľvek, všetko malo svoj vlastný spôsob, zmysel a čokoľvek, na čo sa kedy pozriete. Ide len o to, čo ste ochotný urobiť pre svoju spokojnosť a preto, aby boli veci naozaj dokonalé práve také, aké skutočne sú. Verte tomu, že si ich musíte vytvoriť vy sami. Inak to proste nejde a asi ani nepôjde.