by
on
under
Permalink

Výnimočný večer vo dvojici

Po dlhých rokoch vo vzťahu sa chtiac či nechtiac sexuálny život zunuje. Predsa len, napriek tomu, že sa veľmi ľúbite a určite by ste nemenili svoju polovičku za niekoho iného, človeku sa po čase začne sexuálny život zdať stereotypný. Stereotyp však nie je v týchto prípadoch dobrým znamením, nakoľko v sexuálnej oblasti je veľa nevyskúšaných vecí a preto by ste ich mali skúsiť čo najviac.

Jednou z možností, ako vyskúšate niečo nové, čím zároveň okoreníte svoj sexuálny život je práve tantra masáž. Tantrická masáž je erotická masáž, ktorá postupnou stimuláciou celého tela prechádza do masáže našich najcitlivejších častí, teda do intímnych partií. Masérka, ktorá býva spravidla ženského pohlavia, vás natoľko vzruší, že dochádza k jednému či viacerým vyvrcholeniam. Takáto masáž je určená aj pre mužov aj pre ženy, samozrejme, že každá prebieha trošku inak.

tantra

Ak však ste šťastne zadaný a nechcete chodiť na takéto masáže sami, vyskúšajte práve tantrickú masáž pre dvoch. Môže slúžiť ako predohra k milovaniu, zatiaľ čo počas samotného aktu vás masérka nechá v miestnosti samých. Jej úlohou je vás oboch rozdráždiť a hlavne nabudiť vašu sexuálnu energiu v celom tele. Samozrejme, že ak nechcete, nemusí táto masáž slúžiť ako predohra. V tom prípade pôjde o celovečerný program, kedy vy aj váš partner či partnerka dosiahnete vyvrcholenie počas tantrickej masáže. Možností je viac, stačí sa iba dohodnúť na tej, ktorá vám bude najviac vyhovovať obom.

par

Takáto masáž má páry ešte viac spájať, nie oddeľovať. Práve preto je veľmi dôležité povedať, kam môže masérka zájsť a koľko toho dovolíte. Ide o úžasný zážitok, ktorý nebudete s partnerom ľutovať a budete naň spomínať v dobrom. Najlepšie na tantrickej masáži pre páry je aj to, že sa v nej môžete inšpirovať a využívať nové poznatky aj v súkromí vo vašej spálni.