by
on
under
Permalink

Víno so svadobnou etiketou je peknou spomienkou na váš najkrajší deň v živote

Novomanželia sa po skončení svadobnej hostiny lúčia s hosťami podarovaním spomienkového darčeka napríklad fľaše vína s vinetou, ktorá im bude tento deň pripomínať. Etikety na svadobné vínové fľaše sa totiž od bežných líšia obsahom, ktorý je na nich vyobrazený. Malo by ísť o svadobnú tematiku.

vino

Jednou z možností čím obdarovať hostí na svadbe a tiež vhodne doplniť svadobný stôl sú vínové fľaše, ktoré sú oblepené vinetami s aktuálnou témou-svadba. Víno patri medzi obľúbené nápoje a určite poteší každého z hostí na svadbe, ak si odnesie pamiatku na tento slávnostný deň. Vinety alebo etikety sa tlačia na kvalitnú samolepiacu fóliu alebo papier. Obidva druhy sú odolné a na fľašiach vydržia dlhý čas, fólia možno o niečo dlhšie, pretože odoláva vode, a tak umožňuje skladovať fľaše aj dlhodobo vo vlhkých priestoroch či vo vedrách s ľadom. Na jednorazové použitie je však postačujúci aj papier.

Umiestniť vinetu z papiera na fľašu je jednoduché, každá totiž má predrezaný podklad, aby sa dal ľahšie odlepiť. S fóliami sa však pracuje trocha ľahšie hlavne kvôli ich pružnosti a možnosti prilepiť ich aj pomocou vody. Vlhkú etiketu môžete umiestňovať do správnej polohy až kým nezačne schnúť. Grafický návrh na vinety je vhodné prenechať odborníkom, teda grafikom, ktorí majú skúsenosti v tvorení návrhov, pomôžu vám vybrať ten správny text, typ písma, potlač papiera a podobne. Vytvoria nálepky na fľaše retro nálepky, luxusné, elegantné, vtipné, dokonca aj s karikatúrou snúbencov alebo akékoľvek iné podľa predstáv zákazníka.

svadba

Vinety sa tlačia a narežú na akýkoľvek rozmer, ktorý im zadáte, no nevytlačia ich skôr, kým neodsúhlasíte kompletný návrh, text na nich je možné napísať v rôznych jazykoch. Cena je pri papierových vinetách 30centov za kus a pri samolepiacej fólii 40 centov za jeden kus. Poštovné pre kuriéra je 4,80,-eur. Štandardne sa tlačia nálepky v rozmere 8×11 cm, ale dohodou je možné zmeniť rozmer na menší, napríklad na mini fľaštičky. Tvar je klasický obdĺžnik, ale ani s narezaním na oválne či iné špeciálne tvary nie je žiadny problém.