by
on
under
Permalink

Vaše zdravie je prvoradé

Viete, ako sa ľudia vždy snažia zhadzovať svoje kilá „normálnou“ cestou? Začnú cvičiť. Začnú sa zdravo stravovať. Ale akosi im stále nie je dosť. Tým teda chceme povedať to, že proste potrebujú zhadzovať stále viac a viac a potrebujú, aby to šlo rýchlejšie a aby šlo všetko hladšie a lepšie. Je jasné, že pre niekoho je to veľmi ťažké a aj veľmi komplikované sa takto na to pozrieť a zamerať a niekto chce zase len trochu pomôcť. A práve preto sa vtedy na seba pozrie a vezme si účinné tabletky na chudnutie. Jasné, že to pre mnohých ľudí znie ako totálny blud. Nechcú sa na to pozerať, majú pocit, že je to skutočne všetko zle a že by mali urobiť niečo úplne iné, aby sa na to zamerali. Ale na druhej strane, prečo si nemôžete pomôcť, keď tu máte tú možnosť?

fyzioterapie

Keď sa dá, tak si pomôžte, ako len viete

So zhadzovaním kíl sa často spája aj veľmi veľa depresie a ľudia to vzdajú skôr, než sa stihnú poriadne otočiť. Ale práve to je jasné a práve to by ste určite robiť nemali. Pretože aj keď to možno znie ako smiešne a možno máte pocit, že to je niečo, na čo by ste sa mohli pozrieť z úplne iného uhla a z úplne iného pohľadu, nakoniec zistíte, že potrebujete pomoc. A je to v poriadku a je to normálne. Musíte si však vždy pamätať, že by ste to nemali preháňať ani s tou pomocou. Môže sa to veľmi rýchlo otočiť proti vám, a to je skutočne niečo, čo nechcete, no nemáme pravdu?

počítadlo

Preto zhadzujte kilá, robte pre to všetko, ale za žiadnu cenu neohrozte vaše zdravie. Nikdy neviete, ako sa to môže proti vám otočiť a ako môžete dopadnúť. Myslite vždy v prvom rade na seba a na to, ako veci vplývajú na vás. Nič nie je dôležitejšie, ako je práve to. A keď sa na to pozriete takto, je jasné, že to je pre vás skutočne to perfektné, no nie? Tak sa len na seba pozrite a držte sa svojho plánu a zdravia. Uvidíte, že sa budete cítiť dobre.