by
on
under
Permalink

Správny matrac pre Váš kvalitný spánok

Počas celého dňa zažívame psychické vypätie, musíme stihnúť množstvo povinností a úloh, máme málo času na oddych, preto by investícia vložená do kvalitnej postele, správneho matraca a jeho poťahu mala byť úmerná našim požiadavkám na relax a oddych počas spánku. Charakteristickou črtou ponuky zdravotných matracov postelne matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace je kvalita, používanie výhradne prírodných surovín, široká škála produktov od najzákladnejších až po luxusné výrobky v korektnej cene a priaznivý ortopedický efekt odporúčaný aj odborníkmi.

bed-3700115_640

Ponuka zdravotných a ortopedických matracov je zameraná na podporu celej kostry, chrbtice, unavených kĺbov, stuhnutých šliach a väzív a na poskytnutie relaxu a dokonalého odpočinku počas spánku.

Je vedecky dokázané, že nedostatok spánku nevplýva len na našu náladu, ale aj na výkonnosť, koncentráciu, vitalitu a čo je veľmi dôležité, aj na náš metabolizmus. Pri nedostatku spánku ľahko priberáme, telo si nahradzuje jeho nedostatok jedlom, ktorého energetická hodnota nie je adekvátna našej pohybovej aktivite.

Zdravotné a ortopedické matrace z ponuky majú základné rozdelenie na sendvičové a pružinové, v rámci ktorých je široká ponuka špecializovaných ortopedických matracov v širokej kvalite, ktoré sú zamerané na podporu a regeneráciu jednotlivých častí kostry a pohybového ústrojenstva.

Matrace sú vyrobené z unikátnych prírodných surovín, technológia je patentovaná a je vyvinutá na základe anatomických poznatkov, vedeckých výskumov a odporúčaní odborných lekárov a ortopédov.

baby-3149224_640

Použité suroviny sú vhodné aj pre astmatikov a alergikov, dajú sa jednoducho ošetrovať, prať a čistiť, poťahy sú snímateľné a v ponuke nájdete aj antimikrobiálne prevedenia.

Rozmery matracov, ich zloženie, tvrdosť a ostatné technické parametre sú k dispozícii v mnohých variantoch – všetky majú ale jeden spoločný prvok – sú zdravotné s výrazným ortopedickým efektom.

Ponúkané zdravotné matrace sú vhodné pre všetky vekové kategórie, výber je široký a vhodný nielen pre ľudí v aktívnom veku ale aj pre deti a hlavne pre seniorov, ktorí vďaka nim pocítia výraznú úľavu počas spánku.