Správny matrac pre Váš kvalitný spánok

Počas celého dňa zažívame psychické vypätie, musíme stihnúť množstvo povinností a úloh, máme málo času na oddych, preto by investícia vložená do kvalitnej postele, správneho matraca a jeho poťahu mala byť úmerná našim požiadavkám na relax a oddych počas spánku. Charakteristickou črtou ponuky zdravotných matracov postelne matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace je kvalita, používanie výhradne prírodných surovín, široká škála produktov od najzákladnejších až po luxusné výrobky v korektnej cene a priaznivý ortopedický efekt odporúčaný aj odborníkmi.

bed-3700115_640

Ponuka zdravotných a ortopedických matracov je zameraná na podporu celej kostry, chrbtice, unavených kĺbov, stuhnutých šliach a väzív a na poskytnutie relaxu a dokonalého odpočinku počas spánku.

Je vedecky dokázané, že nedostatok spánku nevplýva len na našu náladu, ale aj na výkonnosť, koncentráciu, vitalitu a čo je veľmi dôležité, aj na náš metabolizmus. Pri nedostatku spánku ľahko priberáme, telo si nahradzuje jeho nedostatok jedlom, ktorého energetická hodnota nie je adekvátna našej pohybovej aktivite.

Zdravotné a ortopedické matrace z ponuky majú základné rozdelenie na sendvičové a pružinové, v rámci ktorých je široká ponuka špecializovaných ortopedických matracov v širokej kvalite, ktoré sú zamerané na podporu a regeneráciu jednotlivých častí kostry a pohybového ústrojenstva.

Matrace sú vyrobené z unikátnych prírodných surovín, technológia je patentovaná a je vyvinutá na základe anatomických poznatkov, vedeckých výskumov a odporúčaní odborných lekárov a ortopédov.

baby-3149224_640

Použité suroviny sú vhodné aj pre astmatikov a alergikov, dajú sa jednoducho ošetrovať, prať a čistiť, poťahy sú snímateľné a v ponuke nájdete aj antimikrobiálne prevedenia.

Rozmery matracov, ich zloženie, tvrdosť a ostatné technické parametre sú k dispozícii v mnohých variantoch – všetky majú ale jeden spoločný prvok – sú zdravotné s výrazným ortopedickým efektom.

Ponúkané zdravotné matrace sú vhodné pre všetky vekové kategórie, výber je široký a vhodný nielen pre ľudí v aktívnom veku ale aj pre deti a hlavne pre seniorov, ktorí vďaka nim pocítia výraznú úľavu počas spánku.

Podobné príspevky

Výrobky

Prečo si kúpiť skladaciu prepravku

Malé plastové prepravky sa často používajú na skladovanie malých výrobkov. Používajú sa tiež na uloženie a usporiadanie malých predmetov, ako sú hračky, kancelárske potreby a oblečenie. Malé plastové prepravky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je kov alebo drevo. Tieto kontajnery majú ľahkú konštrukciu, ktorá uľahčuje ich premiestňovanie po mieste bez akýchkoľvek problémov. Výhodou […]

Prečítať
Výrobky

Hľadáte pleťové sérum pre vyriešenie Vašich problémov s pleťou?

Túžite aj vy po účinnom kozmetickom produkcie, ktorý by cielene zameral problém, ktorý vaša pleť práve teraz má, s ktorým bojuje a pomohol vám a vyriešiť raz a navždy, aby ste sa viac nemuseli báť toho, že v prípade akejkoľvek nedostatočnosti vašej pleti nebudete vedieť, na koho sa máte obrátiť alebo ako starostlivosti máte zabezpečiť? […]

Prečítať
Výrobky

Kvalitná izolácia domu

Chystáte sa prerábať starý dom a rozmýšľate aj nad zatepľovaním? V prvom rade vám chceme pripomenúť, že zateplenie domu je v dnešnej dobe nevyhnutné a mal by ním disponovať každý jeden rodinný dom. Nielenže nebude z vášho domu unikať teplo, čím ušetríte peniaze, no zateplenie má aj pozitívny vplyv na zdravie človeka. Ľudia v dome […]

Prečítať