by
on
under
Permalink

Sibutramine – liek, ktorý má v chudnutí úspechy

Chudnutie nie je vôbec jednoduché hlavne v prípade, keď potrebujete zhodiť nie pár kilo, ale desiatky kíl a nie kvôli štíhlej postave, ale hlavne kvôli zdravotným problémom. Tu je potrebné schudnúť nielen trvale, ale hlavne rýchlo.
Chudnutie bolo, je a bude vždy o stravovaní a pohybe.Pokiaľ neupravíte svoje stravovacie návyky a nezaradíte do svojho režimu aspoň nejaký pohyb, tak nemôžete čakať, že váha pôjde dole.

pilulky

Úprava stravovacích návykov však veľmi často navádza k tomu, že začnete držať drastickú diétu, ktorá spočíva v hladovaní. To vedie tak maximálne k žalúdočným vredom, anorexii alebo jojo efektu. Upraviť stravovacie návyky znamená zhodnotiť obsah svojej stravy, niečo vylúčiť a iné zase pridať a tiež predovšetkým v pravidelnosti stravovania.

Pohybová aktivita tiež nemusí byť hneď fitnes centrum a dvíhanie ťažkých činiek, ale napríklad bežná chôdza, ktorú môžete akurát zvýšiť na 10 tisíc svižných krokov denne a na obmenu pridať plávanie, bicykel či na doma rotoped.

Doplnky podporujúce chudnutie

Často sa chudnúci informujú aj na rôzne prípravky na chudnutie.Niekto má negatívne skúsenosti a niekto si ich nemôže vynachváliť. Je to dané tým, že hromada ľudí si myslí, že doplnky k chudnutiu znamenajú, že stačí požívať len nápoje či lieky a nič viac.
Ide však o to, že tieto doplnky fungujú v kombinácii práve so zdravým stravovaním a pohybom a proces chudnutia urýchľujú a podporujú. Ako napríklad liečebný prípravok Sibutramine.

prášky

Ten efektívne pomáha vydržať proces chudnutia práve tým, že vyvoláva pocit sýtosti a potlačuje pocity hladu, takže vydržíte tak dodržovať pravidelnosť stravovania bez maškrtenia medzi jednotlivými intervalmi bez jedla a nebude vás naháňať hlad hlavne vo večerných hodinách.
Podieľa sa tiež na zrýchlení metabolizmu a spaľovaní tukov a tým pádom je celé chudnutie oveľa jednoduchšie a znesiteľnejšie.