Prečo sa oplatí zvážiť tantra masáže?

Vedeli ste o tom, že naša sexuálna energia sa dá využívať rôznymi spôsobmi, a to aj bez toho, aby muselo prísť k pohlavnému styku? Je to jedna z našich životných energií a pokiaľ sa s ňou pracuje správne, dokáže priniesť veľmi príjemné pôžitky a nabiť nás čerstvými silami. No a práve s touto energiou pracuje tantrická masáž.

Niekto ju môže nazvať aj senzuálna či erotická, vo svojej podstate má s týmito spoločné body, zahŕňa predovšetkým senzuálne dotyky po celom tele a masírujú sa pri nej takisto intímne partie. Cieľom je odstránenie všetkých emočných a sexuálnych blokov, následkom čoho prichádza veľmi príjemné uvoľnenie a načerpanie čerstvých životných síl.

masážny inventár

Práve s takýmto vedomím opúšťa tantrický masážny salón spokojný zákazník. Okrem salónov sa však dajú kontaktovať aj inzercie a ponuky súkromných masérok. Pri návšteve salónu vstupujete do prostredia, ktoré je k týmto účelom dokonale prispôsobené, vrátane čistých priestorov, kde nechýba potrebné súkromie. Zaujímavo však pôsobí možnosť vybrať si z ponuky tantra masáží, od klasiky až po niečo intenzívnejšie, kam môžeme zaradiť napríklad body massage, resp. praktiky, pri akých sa nepoužívajú už len senzuálne dotyky rúk, ale masérka v nich používa takisto svoje celé telo.

So sexuálnou energiou sa pracuje do podoby, aby sa zo začiatku odbúralo úvodné napätie, no a následne sa odbúravajú aj ďalšie zadržiavané bloky, ktoré vás ťažia už možno dlhú dobu.

sexi modelka

Mnohé pozitívne účinky

Z týchto dôvodov vie tantrická masáž slúžiť aj ako zdravotná prevencia pred mnohými známymi civilizačnými ochoreniami. Logicky tým, že uvoľňuje napätia, odbúrava stres a vznik depresií. Svojimi účinkami ale pôsobí ako aj prevencia pred vysokým krvným tlakom, problémami so srdcom a migréne. Takisto chráni pred známym mužským problémom- erektilnou dysfunkciou, a u mužov ako aj u žien zvyšuje libido.

Podobné príspevky

Služby

Vianočný balkón

LED svetlá určite už poznáte. Posledné roky sú oveľa viac používané LED žiarovky namiesto klasických žiaroviek. Dôvod je jednoduchý. Aj keď LED žiarovky só niečo drahšie, aj tak sú žiadanejšie. Majú totiž oveľa dlhšiu životnosť, poskytujú kvalitnejšie osvetlenie a najmä sú úspornejšie. Práve preto sú nielen samotné LED žiarovky, ale všetky LED svetlá také žiadané. […]

Prečítať
Služby

Čaj z matcha lístkov

Zelený čaj patrí k obľúbeným nápojom množstva ľudí. Je chutný, ale má aj množstvo priaznivých účinkov na naše zdravie. Navyše ľudia, čo nepijú kávu môžu kofeín získať práve zo zeleného čaju. Zelený čaj vám dodá energiu, zlepší trávenie a odbúra toxíny. A teraz si predstavte, že existuje ešte lepší zelený čaj, aký si kupujete v […]

Prečítať
Služby

Ako kúpiť firmu?

Podnikanie je v dnešnej dobe veľmi obľúbená možnosť zárobku najmä pre mladých ľudí. Mnohých na podnikaní láka práve samostatnosť, to, že neplníte nikoho rozkazy, časová flexibilita či možnosť zariaďovať si všetko podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Či už chcete začať podnikať s nehnuteľnosťami alebo si otvoriť malú reštauráciu na okraji mesta, to už nechávame […]

Prečítať