by
on
under
Permalink

Prečo sa oplatí zvážiť tantra masáže?

Vedeli ste o tom, že naša sexuálna energia sa dá využívať rôznymi spôsobmi, a to aj bez toho, aby muselo prísť k pohlavnému styku? Je to jedna z našich životných energií a pokiaľ sa s ňou pracuje správne, dokáže priniesť veľmi príjemné pôžitky a nabiť nás čerstvými silami. No a práve s touto energiou pracuje tantrická masáž.

Niekto ju môže nazvať aj senzuálna či erotická, vo svojej podstate má s týmito spoločné body, zahŕňa predovšetkým senzuálne dotyky po celom tele a masírujú sa pri nej takisto intímne partie. Cieľom je odstránenie všetkých emočných a sexuálnych blokov, následkom čoho prichádza veľmi príjemné uvoľnenie a načerpanie čerstvých životných síl.

masážny inventár

Práve s takýmto vedomím opúšťa tantrický masážny salón spokojný zákazník. Okrem salónov sa však dajú kontaktovať aj inzercie a ponuky súkromných masérok. Pri návšteve salónu vstupujete do prostredia, ktoré je k týmto účelom dokonale prispôsobené, vrátane čistých priestorov, kde nechýba potrebné súkromie. Zaujímavo však pôsobí možnosť vybrať si z ponuky tantra masáží, od klasiky až po niečo intenzívnejšie, kam môžeme zaradiť napríklad body massage, resp. praktiky, pri akých sa nepoužívajú už len senzuálne dotyky rúk, ale masérka v nich používa takisto svoje celé telo.

So sexuálnou energiou sa pracuje do podoby, aby sa zo začiatku odbúralo úvodné napätie, no a následne sa odbúravajú aj ďalšie zadržiavané bloky, ktoré vás ťažia už možno dlhú dobu.

sexi modelka

Mnohé pozitívne účinky

Z týchto dôvodov vie tantrická masáž slúžiť aj ako zdravotná prevencia pred mnohými známymi civilizačnými ochoreniami. Logicky tým, že uvoľňuje napätia, odbúrava stres a vznik depresií. Svojimi účinkami ale pôsobí ako aj prevencia pred vysokým krvným tlakom, problémami so srdcom a migréne. Takisto chráni pred známym mužským problémom- erektilnou dysfunkciou, a u mužov ako aj u žien zvyšuje libido.