by
on
under
Permalink

Položte si jednoduchú otázku

Aj keď sú niekedy veci vážne ťažké, vo svojom živote môžete vždy nájsť jednu malú vec, na ktorú sa môžete upnúť a s ktorou budete spokojný, nech sa deje čokoľvek. A aj keď sa vám to možno v tejto chvíli nezdá, nakoniec si predsa len uvedomíte, že každá jedna maličkosť, na ktorú ste sa uviazali a s ktorou ste chceli byť vždy na jednej úrovni, vo vašom živote mala nejaký význam. Nezáleží na tom, čo to bolo. Nezáleží na tom, že vám robila radosť nejaká maličkosť, na ktorú ste sa po čase z nejakého dôvodu naviazali. Ide len o to, aby ste boli spokojný.
holka v posteli
Občas je vážne ťažké mať pri sebe niečo, čo tu bude vždy pre vás. Nájsť si takú osobu? To sa mnohým ľuďom podarí, no napriek všetkému sa nemôžete spoliehať na osobu. Spoliehať sa môžete len sami na seba a v ďalšom rade na niekoho, kto tu bude skutočne vždy pre vás aj v tej chvíli, kedy si sami sebou nebudete istý. A viete, kto vás vždy podrží? Teda respektíve, čo vás vždy podrží? Je to postel z masivu. Áno, pre mnohých ľudí je to niečo divné, je to niečo, nad čím len dvíhajú obočie a nevedia, čo by si o tomto výroku mali myslieť, ale verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec budete spokojná s tým, čo ste si vybrali. Stojí to za to.
spánek v posteli
Do neživej veci by sme možno nemali vkladať až tak veľa lásky ako do živej, no napriek všetkému by sme sa mali snažiť urobiť maximum preto, aby sme boli spokojný s tým, čo je okolo nás a aj s tým, čo pre nás všetky ďalšie veci predstavujú. Je jasné, že to nie je vždy automatické. A že to nie je vždy všetko len o tom, ako sa pozeráme na neživé veci. Ale toto je skvelý doplnok, ktorý stojí za to, aby ste sa naň zamerali. A to vám musí byť jasné. Pretože nech sa deje čokoľvek, nakoniec je to presne toto, čo vás bude vždy držať nad vodou, dokonca aj vtedy, kedy by ste to naozaj vôbec, ale vôbec nečakali. Tak sa nebojte a ukážte to svetu. Stojí to za to.