by
on
under
Permalink

Obnovenie nefunkčného potrubia krtkovaním

Krtkovanie moderným spôsobom je non služba, ktorá rieši nielen havarijné situácie ale je aj formou prevencie na to, aby sa zabránilo zbytočným haváriám.

Krtkovanie je dnes dostupné takmer vo všetkých regiónoch aj vrátane ponúkanej služby krtkovanie bratislava, ktorá je spoľahlivá, rýchla a korektná k zákazníkovi.

construction-2753798_640

Krtkovanie je ľudový názov pre odborné čistenie potrubí, kanalizácií, odpadov moderným spôsobom využiteľným vo všetkých objektoch, aj vrátane domácnosti.

Všeobecná rada odborníkov znie – vždy je lepšie vyhľadať odbornú pomoc a odborný zásah, ako aplikovať domáce formy krtkovania v podobe chemických prípravkov, tzv. zvonu alebo iného spôsobu pretláčania odpadu.

Ponúkaný servis Vám v závislosti od rozsahu poškodenia odporučí buď čistenie vysokým tlakom vody, vodného čerpadla, motora a výkonnej hadice so špeciálnym zakončením, ktoré dokonale čistia najmä dlhé potrubia vo väčších objektoch.

lost-places-1798640_640

Existujú ale priestory v ktorých by použitie tejto techniky znamenalo vytopenie priestoru a zbytočné znásobenie škôd, vtedy je lepším riešením použitie elektromechanického čistenia so špeciálnymi tryskami prispôsobenými na rotačný pohyb, ktoré rovnako efektívne prečistí kanalizácie a potrubia rôznych priemerov a dĺžok, aj vrátane tých menších v domácnosti.

Krtkovanie ako prevencia alebo aj ako riešenie havárie môže priniesť situáciu, kedy budete potrebovať následné vodoinštalačné práce a servis, táto ponuka je súčasťou kompletnej non stop služby krtkovania a zákazníci ju oceňujú.

Vzniknuté škody sú spravidla rozsiahle, aj preto volí ponúkaná služba čo najmenšie zásahy do okolia, nevyužíva zbytočné výkopové práce a organizuje zásahy s ohľadom na dodržanie čo najväčšieho poriadku.

Stále platí, že kvalita, ochotný prístup a profesionalita sa vyplatia, presvedčte sa aj Vy a zvoľte si program prevencie vo forme krtkovania.