by
on
under
Permalink

Nebojte sa svojej váhy

Ženy sa veľmi často zaoberajú otázkou, ako najrychlejsie schudnut. Je to niečo, čo ich trápi snáď od puberty a v podstate sa niet absolútne čomu čudovať. Predsa len, kedy vlastne dievčatá začnú skutočne riešiť, ako vyzerajú? Skutočne veľmi skoro. Popri tom to majú najťažšie práve bacuľky, ktoré sú jednoducho od prírody trochu pri sebe a ako deti s tým jednoznačne nemôžu nič urobiť. Dobrá správa je, že väčšina dievčatiek z niečoho takéhoto vyrastie. A tá zlá je samozrejme to, že ešte príde aj puberta. A tá pre mnohé dievčatá znamená priam radikálnu zmenu celej postavy.

borůvky

Puberta je pre mladé dievčatá hotová nočná mora, z ktorej sa nevedia dlhé roky prebrať. Musia riešiť svoj výzor, chcú sa jednoducho páčiť. Sebe, ale aj chalanom, o ktorých prejavujú čoraz väčší záujem. Ale len málo bacuľatých dievčat naberie odvahu, aby s niektorým z nich začalo hovoriť samo od seba. Mnohé ženy nevedia svoje kilá nosiť, absolútne na ne nie sú hrdé a celé dni rozmýšľajú a snívajú o tom, aké by to bolo, keby boli štíhle. Väčšina dievčat však nedokáže pochopiť, že nemôžu byť nikdy chudé ako laty. Môžu sa však postupom času vypracovať na to, že budú na svoju postavu skutočne hrdé.

tříšť

Vedieť nosiť svoje kilá je pre ženu asi tá najťažšia úloha, ktorú v živote dostane. Ak sa so svojou postavou neviete zmieriť, musíte robiť niečo preto, aby sa nejakým spôsobom zmenila. Začnite na sebe pracovať. V dnešnej dobe to už predsa vôbec nie je také ťažké. Najmite si osobného trénera, poraďte sa s nejakým dietológom. Postupom času sama najlepšie zistíte, čo vám vyhovuje a čo vám naopak absolútne nepomáha. Nájdete si svoju cestu. Možno nebudú vaše kilá padať dolu raketovou rýchlosťou a nebudete vidieť výsledky zo dňa na deň. Ale verte tomu, že raz sa pozriete do zrkadla a budete hrdá na to, akou ženou ste sa stali a aj na to, akú perfektnú postavu máte.