by
on
under
Permalink

Nebojte sa povedať čokoľvek

Verte tomu, že aj keď je možno pre vás chudnutie nepravdepodobné, je jasné, že nakoniec sa proste musíte zamerať hlavne na to, že chudnutie pre vás môže byť všetko a zároveň vás to môže aj zničiť. Asi sa proste musíte pozrieť hlavne na to, že aj keď sú veci neskutočne ťažké, vždy sa môžete posunúť. A keďže to bude presne tak, ako si to sami naplánujete a ako to chcete naozaj vy sami reálne vidieť, pochopíte aj to, že všetko by malo byť skutočne tak, ako to chcete vidieť a cítiť vy sami. A všetko bude záležať hlavne na tom, ako sa proste budete cítiť. A čo všetko budete ochotný investovať do chudnutia.

meřidlo

Nejde len o to, že do chudnutia musíte nevyhnutne investovať svoj čas. To je minimum z toho, čo je pre vás naozaj najlepšie. Mali by ste investovať do svojho chudnutia aj niečím iným, možno tým, že si s niektorými vecami pomôžete, napriek tomu, že nepatríte k ľuďom, ktorí by do seba chceli pchať hlavne chémiu. Nebojte sa toho, čo je okolo vás. Nebojte sa toho, že veci pre vás nie sú úplne super. Tento raz sa však musíte zamerať na to, čo je pre vás naozaj najlepšie.

štíhlost

Kedykoľvek vidíte okolo seba veci, ktoré sa vám nepáčia. Kedykoľvek máte pocit, že by ste mali všetko vidieť úplne inak a že by mali byť pre vás niektoré veci samozrejme ťažké, mali by ste byť spokojný hlavne s tým, čo vidíte a čo je pre vás naozaj to najlepšie. A teraz už sa proste len pozerajte na to, ako to všetko môže skutočne vyzerať a ako sa môže všetko pohnúť, keď si napríklad dáte svoj milovaný Apidex predaj. Je to zázrak, hoci možno neviete, že aj vďaka nemu môže všetko dopadnúť lepšie, len sa proste musíte trochu posnažiť a uvidíte, že nakoniec ste to vy sami, kto by sa mal zo všetkého naozaj tešiť. Tešiť sa z maličkostí? Byť niečím skutočne nadšený? Toto je naozaj cesta. Ale všetko začína u vás, potom môžete začať riešiť ďalšie veci.