by
on
under
Permalink

Koho vidíte v zrkadle?

Nezáleží na tom, ako veľmi povrchne to znie, pretože je to proste tak a nič s tým neurobíte ani vtedy, keby ste sa veľmi snažili. Mali by ste preto urobiť všetko preto, aby boli veci naozaj dokonalé a aby boli veci také dobré, že sa vám tomu nebude chcieť veriť. Aj na tom predsa len záleží, stačí, keď budete chcieť. Verte tomu, že vtedy sa vám to skutočne podarí presne podľa plánu. A aj keď máte pocit, že to nie je celkom tak, ako by ste si predstavovali, nakoniec pochopíte, že ste urobili dobre. Pretože len to je naozaj super.
kukuřice a papriky
Aj keď je to pre vás možno vtipné, mali by ste urobiť všetko preto, že vaša postava a vaše zdravie je základ a práve preto by ste sa nikdy nemali premínať. Môže sa vtedy veľmi rýchlo stať, že urobíte nejakú hlúposť, ktorá sa vám na vašom zdraví odrazí a uznajte sami, že toto je niečo, čo nikto nechce zažiť. Pretože zdravie je proste základ, na ktorom musíte stavať. Keď chcete chudnúť, ale chcete byť v prvom rade zdravý, musíte proste myslieť na to, aby boli veci skutočne perfektné a aby ste si boli na istom, že všetko, čo robíte, je naozaj v prvom rade pre vás a nie pre iných ľudí. Asi je to smiešne, takto to povedať, ale vážne to tak je.
chřest, rajčata a brambory

Vždy je všetko o tom, aby ste boli so sebou vy sami spokojný a aby ste neurobili nič také, čo sa vám nebude páčiť a s čím nebudete súhlasiť. Preto mnohí ľudia odmietajú radikálne diéty, no pravdou je, že nevedia, čo by vlastne mali okrem toho robiť. My si však myslíme, že ak by mali niečo urobiť preto, aby menej jedli, tak je to jednoznačne skúsiť sibutramin napriek tomu, že sa tomu veľmi často bránia. Nerobte to. Uvidíte, že to bude stáť za to, keď sa vám to možno teraz nezdá a neviete sa s tým stotožniť, úplne stačí, keď to urobíte raz a budete vedieť, že to malo svoj zmysel, svoj význam a mali ste to proste urobiť kvôli sebe a kvôli nikomu inému.