by
on
under
Permalink

Jednoduché ovládanie LED pásikov

Ak ste si aj vy v poslednej dobe kládli otázku, ako vylepšiť svoje bývanie, tento článok je rozhodne práve pre vás. Domov je predsa miesto, kde chceme tráviť čas s našimi najbližšími, kde sa chceme cítiť najlepšie a vždy sa tam radi vracať. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo je dôležité postarať sa o to, aby sme sa doma cítili super. V prípade, že však nechcete minúť všetky vaše úspory na kompletnú rekonštrukciu, vyskúšajte napríklad len zmenu svetla, ktorá spraví omnoho viac ako si predstavujete.

led-svietidlo-linearne-36w-120cm-4102

LED svetlá vám predstavovať asi nemusíme, keďže sú trendom a jednotkou na trhu už nejaké tie roky. Ponúkajú veľa výhod ako je napríklad vysoká životnosť, lepší dizajn a viacero možností a samozrejme aj ohľad na našu planétu. Okrem toho sa vám po čase vrátia peniaze a zistíte, že tieto žiarovky sú omnoho výhodnejšie aj cenovo v porovnaní s tými klasickými.

Veľkým trendom je taktiež aj produkt z LED žiaroviek, teda led pásik, ktorý má všestranné využitie. Môžete ho využiť do kúpeľne, ako podsvietenie kuchynskej linky či do obývačky a spálne. Dokáže navodiť v miestnosti úplne inú atmosféru, čo využíva veľa ľudí.

Ku takmer každému led produktu nájdete v balení aj malý ovládač, ktorým budete ovládať tieto produkty. Napríklad LED ovládače pre Dual White pásiky Ledprodukt slúžia na manipuláciu s pásikmi bielej farby. Ide o veľmi jednoduché ovládanie a zvládne sa ho naučiť aj amatér. Nájdete na ňom funkcie ako zapínanie, vypínanie, rôzne svetelné efekty, časovač a množstvo ďalšieho. V priemere sa cena tohto ovládaču pohybuje okolo tridsiatich eur, čo nie je vôbec veľa vzhľadom na všetky dostupné funkcie.

led-ovladac-ldpt-rf-studena-tepla-biela-farba-24ghz

Nebojte sa urobiť zmenu a poriadne si rozsvieťte aj váš domov. Nielenže sa budete cítiť lepšie, no neuškodí to ani životnému prostrediu a ani vašej peňaženke. LED svetlá sú budúcnosť, tak sa nebojte a buďte aj vy inovatívni.