by
on
under
Permalink

Aké sú výhody, ak si dáte chĺpky odstrániť v salóne?

Cena za takúto procedúru sa odvíja od toho, na akej časti tela chcete chĺpky odstrániť. Každý salón má svoj produkt a postup, ktorý používa. Ceny si určuje salón, na webovej stránke väčšinou nájdete cenník, aby vám nespadla sánka z čiastky za procedúru. Dnes už v každom väčšom meste je dostatok salónov, takže potrebujete len trocha pátrať a určite nájdete ten pravý.
krémování.jpg

  1. Menšie riziko zápalu alebo alergickej reakcie

Celú procedúru má na starosti profesionál, ktorý je vyškolený a vie, ako postupovať, aby vaša pokožka ostala v poriadku. Na trhu je v dnešnej dobe veľký výber rôznych spôsobov, ako odstrániť chĺpky a takisto salóny majú k dispozícii vosky a cukrové pasty s rôznym zložením.

  1. Chĺpky vám budú dorastať stále pomalšie, redšie a slabšie

Ak odstránite chĺpky týmito metódami, chĺpok vytrhnete aj s korienkom. To znamená, že vám za každou procedúrou budú rásť chĺpky stále pomalšie a slabšie, týmto sa odlišujú spomínané spôsoby od holenia.

  1. Je menšia pravdepodobnosť, že vám budú zarastať chĺpky

Ak vás trápia zarastajúce chĺpky, možno by ste mali zvážiť tieto odstránenie voskom, ušetríte si tak trápenie s tohoto problému.

  1. Zbavíte sa žiletky

A tým ušetríte čas, financie a budete ohľaduplní na naše životné prostredie. Ak, si hovoríte, že aký len môže mať dopad na životné prostredie taká malinká vec ako žiletka. Skúste sa zamyslieť koľko krát do roka si kupujete jednorazovú žiletku? Za rok sa vyhodí viac ako 2 milióny kusov tohto pomocníka, možno vás to prinúti, trocha prehodnotiť svoju voľbu a radšej sa zveríte raz za 3-5 týždňov do rúk profesionálov.vosk.jpg

  1. Odstránite odumreté bunky vašej pokožky. Zbavovanie sa chĺpkov voskom alebo cukrovou pastou má exfoliačný účinok, to znamená, že ju zbavujete odumretých buniek. Vaša pokožka bude zdravšia a hebká, prijemná a vyživená a nebude suchá.