by
on
under
Permalink

Aj v digitálnej ére sa dajú uchovať spomienky

Moderná doba praje technickým vymoženostiam, kam patria aj digitálne fotoaparáty, ale dnes už nepotrebujete ani tie, pretože už takmer všetky mobilné telefóny umožňujú fotografovanie, takže sa nemusíme otravovať s ďalším aparátom na krku. No klasická fotografia sa predsa len opäť vracia na scénu a s ňou začínajú ožívať aj fotoalbumy.

portrait-little-girl-playing-with-camera_23-2148886436

Digitálne fotografie si môžete urobiť kedykoľvek a v neskutočnom množstve, viete ich korigovať a retušovať to, čo sa vám na nich nepáči, no fotografia vytlačená na papieri je krásna spomienka na to, čo ste prežili. V poslednom období sa do popredia záujmu opäť dostávajú fotoalbumy s tlačenými fotografiami. Tie vám zostanú roky a nikto ich nevymaže ako tie, ktoré zostanú len v počítači či mobile. Tlačená fotografia je navyše zhmotnená spomienka, tak je fajn niektoré z nich vytlačiť na papier a napríklad ju niekomu podarovať.

Na internete nájdete štúdiá, kde vám fotografie vytlačia, napríklad na stránke fotkyzababku.sk, ak im pošlete digitálne podklady, tak vám fotografie odošlú do 3 dní, dlhšie to trvá len v špecifických prípadoch zákazkovej výroby. Aj tlač a všetky pokyny vybavíte vyvolanie fotiek Fotkyzababku pohodlne z domu, u grafika si ich jednoducho objednáte, v štúdiu ich vytlačia na profesionálnej úrovni na kvalitný papier s hmotnosťou 200-300g/m2 a len v HD kvalite. Kvalitný papier a tlač v HD zaručuje nádherné farby všetkých typov fotografických výtlačkov. Výsledok vám pošlú poštou na vašu adresu.

close-up-vintage-camera-wooden-table_1205-111

V ére digitálnych technológií je zrejmé, že mnohí z nás využívajú technický pokrok na to, aby si uľahčili život, no niektoré veci v živote jednoducho nahradiť nevieme. Tlačené fotografie patria k nádherným spomienkam, ktoré budete mať vždy pred očami. Zachytiť na nich môžete čokoľvek, čo zažijete alebo čo sa vám zapáči, fotografie, ktoré z nich vytlačíte, môžu mať rozmery 9x13cm,10x15cm,13x18cm, 15x20cm, 20x30cm, 30x42cm, čo je dosť široké spektrum na to, aby si ste dokázali vytvoriť celú galériu fotografií rozličných veľkostí.