by
on
under
Permalink

Aj strieborný náramok je vhodný darček

Neexistuje asi univerzálnejší kov, z ktorého sa vyrábajú šperky ako je striebro. Hodí sa všetkým ženám, či sú tmavovlásky alebo blondínky, dokáže ozvláštniť každý štýl a ani vek nositeľky nerozhoduje. Záleží len na správnom type šperku a vhodnosti výberu podľa toho, na akú udalosť je určený. Márne sa niekedy pokúšame nájsť darček, ktorý by vyhovoval našim predstavám a spĺňal požiadavky dokonalého potešenia oslávenkyne. Listujeme, surfujeme, beháme po obchodoch a lámeme si hlavu, čím zaujať pozornosť ženy, a pritom je to také jednoduché. Strieborným šperkom. Ten určite ocení každá žena bez rozdielu veku či štýlu obliekania, pretože trh ponúka tie najrozmanitejšie druhy, takže trafiť musí každý. Stačí si len ujasniť základnú otázku, na akú príležitosť by šperk mal byť.

narmaok2

Internetové, ale aj kamenné obchody sa predbiehajú svojimi ponukami, aby zaujali zákazníkov svojou širokou ponukou šperkov, ktoré sa dajú nosiť v bežný deň, ale aj ozdobenejšie a aj trocha extravagantnejšie kúsky na slávnostnejšie chvíle. Každý strieborný náramok z nich je označený puncom a s rýdzosťou 925/1000. Zo striebra si môžeme zaobstarať retiazky, prstene, náušnice a tiež náramky. Sú štýlové a stále módne.

Náramky nosia na zápästí nielen ženy, ale aj muži, iba v trocha inom prevedení. Pre ženy sú určené jemnejšie a viac zdobené náramky, môžu byť v kombinácii s iným drahým kovom, s kamienkami, perlami či korálikmi, ale aj s kožou či látkovými špagátikmi a podobne. Spektrum je široké, na zápästie si môžete dať iba jeden náramok alebo hneď aj niekoľko naraz, bude to veľmi originálne. Dokonca nemusia byť ani celkom rovnaké, tu sa medze vašej tvorivosti a fantázii nekladú.

closeup-shot-female-wearing-fashionable-bracelet-with-charm-pendants_181624-21048

Ak náramky nosíte aj v bežný deň, vhodnejšie sú jemné, menej nápadné druhy, aby veľmi nepútali pozornosť, ale len decentne dopĺňali celý váš outfit. Večer a slávnostné udalosti si vyžadujú trocha odviazanosti, k jednoduchšiemu oblečeniu si môžete dovoliť extravagantnejšie kúsky, ktoré budú dominovať vášmu oblečeniu, ale nezatienia vašu osobnosť, iba ju vhodne podčiarknu.