by
on
under
Permalink

Aj muži chcú byť perfektní

Ženy si myslia, že sú jediné, ktoré majú problém so zhadzovaním kíl. Pravdou však je, že sú to aj muži, ktorí s týmto majú neustále veľký problém. Napriek tomu si musíte byť istý tým, že nech sa deje čokoľvek, raz za čas sa môžete pozrieť aj na to, že rovnaký problém majú aj muži. A občas aj oveľa väčší, pretože musíme zhadzovať väčšie množstvo kíl a sme aj permanentne hladní. Ale na to sa akosi nikto nepozerá a všetci riešia len to, že ženy musia zhodiť po pôrode. Takže, ako to potom nakoniec celé je? A čo s tým môžeme urobiť my?

sport fitnes

Veľmi často sa môžeme zamýšľať práve nad tým, že niekedy tie veci proste nefungujú celkom tak, ako by sme chceli a ako by sme si predstavovali a práve preto je fajn, keď si stanovíme aj nejaké pravidlá. Ale niekedy držať diétu, upraviť stravu a cvičiť nestačí. Hlavne vtedy, keď má človek pocit, že je proste permanentne hladný. Vtedy musí urobiť niečo preto, aby sa s tým dalo pracovať. Vtedy vám pomôžu aj lieky, ktoré vám zabránia v tom, aby ste sa napchávali. To však nie je všetko, na čo by ste mali zamerať svoju pozornosť.

zelenina

Otázka, ako rýchlo schudnúť, sa skloňuje naozaj v každom jednom ženskom časopise, ale platí to aj pre mužov? Niečo možno áno, ale bohužiaľ, veľká väčšina nie, preto často ideme za trénermi, ktorí nám však väčšinou poradia len to, ako naberať svaly. Ale čo ak svaly nie sú priorita? Čo ak sa proste len chceme cítiť dobre a chceme vyzerať tak, že sa nebudeme musieť hanbiť za to, keď sa vyzlečieme na kúpalisku? Na to však asi mnohí ľudia vôbec nemyslia a práve preto je dôležité, aby sme mysleli na to, čo je okolo nás a ako s tým môžeme skutočne pracovať. Verím tomu, že nech sa deje čokoľvek, tak aj muži si nájdu svoj vlastný spôsob, ako môžu naozaj perfektne zhodiť kilá. A to je niečo, čo by pre vás malo byť skutočne podstatné. Pre nás.