by
on
under
Permalink

3 kroky k dokonalej postave

Je ťažké povedať, či je chudnutie len módnym trendom, alebo populáciou naozaj otriasa nadváha a obezita. Či už ste sa rozhodli zhodiť z jedného alebo druhého dôvodu, určite chcete vedieť ako na to.

Mladá, štíhla žena.jpg

KROK ČÍSLO 1

Asi vám neprezradíme žiadnu novinku, ale pre istotu vám tento fakt aspoň pripomenieme, pretože ide naozaj o tú najzákladnejšiu vec pri ceste za dokonalou postavou. Musíte sa hýbať! Ak si pod týmto pojmom predstavujete desať minútovú, rannú rozcvičku, tak ste bohužiaľ na omyle. Pravidelný pohyb znamená to, že budete cvičiť a športovať každý deň, a to minimálne dve hodiny. Neznamená to, že po túto dobu musíte behať bez prestávky. dve hodiny by mali byť celkovým časom, ktorý denne venujete športu. Preto si svoje pohybové aktivity rozdeľte do dvoch, troch a pokojne i štyroch samostatným blokov. Celkový čas by ste mali samozrejme postupne zvyšovať.

KROK ČÍSLO 2

Druhým problémom pri chudnutí je prejedanie. Nemýľte si však pojmy. Jesť musíte a ani zásadné obmedzovanie vám v skutočnosti vôbec nepomôže. Jedzte všetko, no s mierou. Určite zabudnite na nočné vyjedanie chladničky. Snažte sa konzumovať viacero menších porcií. Čo znamená menších? Váš žalúdok by jednoducho nemal byť nikdy úplne plný. Pokiaľ sa ani za svet neviete prekonať, môžete vyskúšať rôzne výživové doplnky alebo spaľovače tukov. Jedným z takýchto produktov je i Adipex retard. Nemusíte sa ničoho obávať. Nejde o liek, ktorý by priamo zasahoval do vášho organizmu. Len vám pomôže prekonať chuť na nekontrolovateľné prejedanie.

Cvičiaca žena na športovom ihrisku.jpg

KROK ČÍSLO 3

Posledný krok na ceste k štíhlej postave vás možno trošku prekvapí. Nejde o žiadne diéty, ale dostatok spánku, odpočinku a relaxu. Ak nespíte a ste nadmieru unavení, nemôžete čakať, že budete chudnúť. Preto to netreba preháňať ani s pohybom. Urobte si presný režim, do ktorého jednoznačne zakomponujte aj kvalitný a dostatočne dlhý spánok.