Vyhoďte staré žiarovky

Ono to nie je len preto, že by mali doma tmu a potrebovali si niečím súrne posvietiť. Existuje niekoľko dôvod, prečo sú led svetlá stále populárne a čoraz viac sa blížia k tomu, že klasické žiarovky úplne vytesnia z trhu. Majú toľko výhod, o ktorých ony môžu skutočne iba snívať. Sú naozaj neopakovateľné a v niektorých prípadoch až priam magické. Veď sa na to pozrite.

led světla

Prečo led osvetlenie?

1. Je šetrné k životnému prostrediu. Do ovzdušia nevpúšťa škodlivé látky, ktoré by našej prírode mohli nejakým spôsobom uškodiť. A práve to je jeden z dôvodov, prečo sú populárne aj u ľudí, ktorým na životnom prostredí skutočne záleží. Niet sa im čo čudovať. Prírodu predsa musíme chrániť, no nie?

2. Ohromne dlhá svietivosť. Aby toho nebolo málo, vydržia svietiť naozaj neskutočne dlho. Ich životnosť je práve preto veľmi vysoká. Ak by vás zaujímalo, koľko dlho skutočne vydržia svietiť, tak je to niečo viac cez desaťtisíc hodín. A to je už teda fakt čo povedať, no nemyslíte? Nie je to len také číslo, je to skutočne niečo, čo stojí za uváženie.

3. Okamžité rozjasnenie. Nemusíte čakať niekoľko minút, kým začne žiarovka svietiť. Táto bude svietiť okamžite po zapnutí. Preto si dajte pozor, ak máte silnejšie svetlo, môže sa stať, že vás, ľudovo povedané, oslepí žiara, ktorú toto perfektné svetlo vypúšťa.

4. Odolnosť voči pádu. Ak ste pri zakladaní nešikovná či nešikovný a veci vám často padajú, to vôbec nevadí. Tieto žiarovky toho znesú naozaj dosť a nejaký pád z pármetrovej výšky by im teda rozhodne nemal ublížiť.

abstraktní světlo

5. Variabilnosť je kľúčová. Jednou z najlepších výhod je práve to, že si môžete vybrať. Žiarovky, reflektory, led pásiky https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m? Je to skutočne len na vás ako sa rozhodnete. V každom prípade budete mať doma niečo moderné, čo oceníte a čo budete milovať. Niet sa čomu čudovať.

Podobné príspevky

Web

Upratovací servis Spišskej Novej Vsi

Každý z nás túži po útulnom a čistom dome, ktorý je miestom pohodlia a pokoja. Avšak, upratovanie môže byť časovo náročné. Čo ak by ste mohli mať niekoho, kto vám pomôže udržiavať poriadok vo vašom dome? V Spišskej Novej Vsi máte šťastie, pretože náš Upratovací servis GRANT hlada upratovacku Spisska nova ves, ktorá vám pomôže […]

Prečítať
Služby

Vianočný balkón

LED svetlá určite už poznáte. Posledné roky sú oveľa viac používané LED žiarovky namiesto klasických žiaroviek. Dôvod je jednoduchý. Aj keď LED žiarovky só niečo drahšie, aj tak sú žiadanejšie. Majú totiž oveľa dlhšiu životnosť, poskytujú kvalitnejšie osvetlenie a najmä sú úspornejšie. Práve preto sú nielen samotné LED žiarovky, ale všetky LED svetlá také žiadané. […]

Prečítať
Služby

Čaj z matcha lístkov

Zelený čaj patrí k obľúbeným nápojom množstva ľudí. Je chutný, ale má aj množstvo priaznivých účinkov na naše zdravie. Navyše ľudia, čo nepijú kávu môžu kofeín získať práve zo zeleného čaju. Zelený čaj vám dodá energiu, zlepší trávenie a odbúra toxíny. A teraz si predstavte, že existuje ešte lepší zelený čaj, aký si kupujete v […]

Prečítať