Tašky, kabelky

Vy brať si tu správnu tašku, či kabelku je naozaj veda. Každá z nás potrebuje niečo iné.
Ako teda postupovať?
Najprv si presne vyšpecifikujme na aký účel bude slúžiť.

kožená taška

  • Ozdobná
  • Plne funkčná na množstvo drobnej kozmetiky a príručných potrieb
  • Pracovná

    Ozdobná malá sa spravidla vyberá podľa farby a materiálu k veciam, ktoré budeme mať oblečené. Nemala by byť veľká a nemala by pútať hlavnú pozornosť.
     Univerzálnu farebnosť treba voliť pri malej kabelke, ktorú sústavne nosíme, aby sme nemuseli ku každému kúsku odevu vyberať inú kabelku. Sú aj dámy, ktoré majú doma stovky kabeliek. O tých nehovorím. Hovorím o bežných ženách, ktoré chcú byť vždy elegantné, ale nie sú závislé od kabeliek. Dôraz klaďte aj na materiál z ktorého je vyrobená- aby vydržala čo najdlhšie. Všímajte si aj kvalitu šitia , zipsov a vnútorného futra. Mala by mať aj priečinok vnútorný so zipsom, na odloženie vecí, ktoré nám nesmú vypadnúť. Oceníte zaiste priečinok na mobil a vnútorný háčik na kľúče, aby sme ich sústavne nemuseli hľadať. Hovorí sa , že najväčší neporiadok je v ženskej kabelke.

      Pracovná, veľká kabela do ktorej sa zmestia nie len kozmetické veci, ale aj pracovné dokumenty  je najviac namáhanou .Zvoľte si ju z kože. Vydrží dlhšie. Poteší, keď bude mať možnosť na nosenie  aj na ramene. Oceníme to keď, nastupujeme do autá, keď otvárame dvere, keď máme ešte inú- napríklad nákupnú tašku. Pri výbere dbajme na to, aby sa dala nosiť v ruke aj prevesená cez telo. Skontrolujme, či má nastaviteľný popruh. Uchopme poriadne rúčky tašky.
Dobre sa drží?           

taška
                                                                  
Neškriabe  nám dlaň?
Nezarezáva sa do prstov?
Skontrolujte vnútornú štruktúru. Koľko má priečinkov? Aký je ich rozmer? Zmestia sa tam dokumenty?
 Máj bočný  vonkajší priečinok na veci, ktoré často vyberáme?
Zapínanie je najlepšie dvojité napríklad na magnet a aj na zips. Aby sme dôležité veci pri svojej roztržitosti nevytratili.
Poteší aj  drobná ozdoba na povrchu, Aj tá nás charakterizuje a poteší tak , aby sme svoju kabelu rady nosili .Farebnosť by som volila opäť univerzálnu a materiál by som uprednostnila kožu.
Záleží na každej z Vás, čo sa Vám páči a hlavne na aký účel kabelku potrebujete.
Ostatné je už len vecou financií, ktoré chceme do kabelky investovať.

Podobné príspevky

Služby

Meditujte s hudbou

Meditácia a mantry majú hlboké korene v mnohých kultúrach po celom svete. Meditačné mantry sú zvukové vzorce, slová alebo frázy, ktoré sa opakujú počas meditácie, s cieľom upokojiť myseľ a dosiahnuť vnútorný pokoj. Ich účel je prebudiť v nás hlboký zmysel a spojenie s našou vnútornou pravdou. Mantry majú schopnosť pohladiť našu myseľ a priniesť […]

Prečítať
Web

Upratovací servis Spišskej Novej Vsi

Každý z nás túži po útulnom a čistom dome, ktorý je miestom pohodlia a pokoja. Avšak, upratovanie môže byť časovo náročné. Čo ak by ste mohli mať niekoho, kto vám pomôže udržiavať poriadok vo vašom dome? V Spišskej Novej Vsi máte šťastie, pretože náš Upratovací servis GRANT hlada upratovacku Spisska nova ves, ktorá vám pomôže […]

Prečítať
Služby

Už žiadne horúčavy

Leto je časom horúceho počasia a dovoleniek. Čo ale robiť ak sa počas leta Váš dom alebo byt stane horúcim peklom? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Zaobstarajte si klímu do svojho bytu či domu. Leto čas radosti ale aj starostí Teploty na teplomeroch stúpajú a dosahujú rekordné výšky. Horúce počasie teší prázdninujúcich školákov a dovolenkárov. […]

Prečítať