by
on
under Nezařazené
Permalink

S HUDBOU VESMÍRNOU

S hudbou vesmírnou je skupina troch komikov, ktorá si spieva a skladá pesničky bez nároku na honorár za to, že pozeráte ich videá na youtube. Za koncert samozrejme zaplatíte, ale na youtube vás neobťažujú reklamami, pretože ich názor je, že za to, že vy pozeráte ich video, oni na to nevynakladajú energiu. Chcú mať zaplatené len zato, na čo vynakladajú energiu.

mléčná dráha

KTO JE TO TEDA?
Ich pesničky sú veľmi rytmické, plné energie a mladistvé. Aj samotná trojici je veľmi mladá a tvorená jedným dievčaťom a dvoma chalanmi. Dievča má 27 rokov, hoci je ešte mladunká, má už jednu dcérku Amálku a milovaného mužíka Janka. To sa môžete dozvedieť aj z ich songov. Marek Koleno a Sorrizo sú ďalší dvaja členovia. Sorrizo je slobodný a Marek Koleno má priateľku.

měsíc

JE NÁM TEPLO
Názov ich najznámejšej piesne znie: JE NÁM TEPLO. Skupina tvrdí, že je spôsobené aj tým, že ju vypustili do sveta práve vtedy, keď boli najväčšie horúčavy a všetkým bolo naozaj teplo. Vo svojom repertoári nemajú veľa piesní. Oni to však nerobia profesionálne, ale len preto, že ich to baví a majú radi hudbu.
Momentálne je veľkým hitom ich skladba, ktorá predstavuje reklamu pre Železnice Slovenskej republiky. Reklama je veľmi chytľavá a mnohí ľudia si ju stiahli do svojich telefónov ako normálnu skladbu. Je to pieseň, ktorá vás núti neustále si ju púšťať dookola a pohmkávať aj vtedy, keď ju nepočujete. Železnice Slovenskej republiky rozhodne nesiahli vedľa, ale využili perfektnú šancu a môžeme povedať, že majú najlepšiu reklamu aká tu kedy bola.

noty

Títo interpreti sú veľmi vtipní a určite stoja za to, aby ste ich podporili nielen počúvaním ich piesní, ale aj finančným príspevkom. Za to, že šíria okolo seba radosť, veselosť, pohodu, šťastie a lásku im treba nielen poďakovať, ale snažiť sa o to, aby to robili aj naďalej – najdlhšie ako to bude možné. 

Posted in Nezařazené |