by
on
under Nezařazené
Permalink

Pár sekúnd a vyzeráte lepšie!


Kúpili ste si drahé šaty a topánky a bola ste presvedčená, že budú spolu vyzerať dokonale, ale výsledok vás celkom sklamal? Máte stále pocit, že tomu niečo chýba a neviete prísť na to, čo by to mohlo byť? Siahnite po módnych doplnkoch!

brýle

Šatky, šály, čiapky, rukavice
Neplnia len estetickú funkciu, ale rozhodne nám s nimi nebude zima! Čo tak oživiť váš dlhý čierny kabát koženými rukavicami alebo si kúpiť s prešívanej bunde teplú štýlovú čiapku? Môžete tiež siahnuť po krátkej šatke na krk a oživiť si outfit v elegantnom francúzskom štýle!

Bižutéria
Dá sa zohnať skutočne všade, kúpite ju v supermarketoch, na trhoch, v butikoch, na námestiach, v stánkoch. Je kvalitnejšia, ktorá je aj o niečo drahšia a do ktorej môžete zainvestovať, ak si na ňu viete dať pozor. Takáto bižutéria môže byť  napríklad pozlátená alebo postriebrená. Je výborným doplnkom na vaše ruky, uši aj krk.

lak

Slnečné okuliare
Slnečné okuliare sa pre vás môžu stať výborným módnym doplnkom nie len v letných, ale aj v zimných mesiacoch. Aj keď slnko svieti vždy inak, svieti v každom ročnom období a okuliare sú dobrou voľbou v každom prípade. Môžete si kúpiť lacné, ktoré sú skôr módnym doplnkom, alebo siahnuť po drahších, ktoré majú UV filter a vaše oči aj ochránia.

Sponky, čelenky, šatky
Aj vlasové doplnky patria do tejto kategórie, preto ak vás už nudí váš rovnaký účes, môžete si ho oživiť niektorými z týchto vyššie spomenutých doplnkov. Detaily robia celok a kvôli peknému účesu nemusíte hneď bežať ku kaderníčke, ale skúste sa spoľahnúť na vaše šikovné rúčky!

šperky

·         Pozor! Nie ku každému outfitu sa doplnky naozaj hodia, nekombinujte ich bezhlavo so všetkým, pretože vám to môže narobiť viac škody ako úžitku. Preto keď napríklad nosíte vzorovanú blúzku a váš krk nepotrebuje ďalšiu ozdobu, zvoľte radšej iba jemné náušnice, či jeden prsteň. 

Posted in Nezařazené |