Pár sekúnd a vyzeráte lepšie!


Kúpili ste si drahé šaty a topánky a bola ste presvedčená, že budú spolu vyzerať dokonale, ale výsledok vás celkom sklamal? Máte stále pocit, že tomu niečo chýba a neviete prísť na to, čo by to mohlo byť? Siahnite po módnych doplnkoch!

brýle

Šatky, šály, čiapky, rukavice
Neplnia len estetickú funkciu, ale rozhodne nám s nimi nebude zima! Čo tak oživiť váš dlhý čierny kabát koženými rukavicami alebo si kúpiť s prešívanej bunde teplú štýlovú čiapku? Môžete tiež siahnuť po krátkej šatke na krk a oživiť si outfit v elegantnom francúzskom štýle!

Bižutéria
Dá sa zohnať skutočne všade, kúpite ju v supermarketoch, na trhoch, v butikoch, na námestiach, v stánkoch. Je kvalitnejšia, ktorá je aj o niečo drahšia a do ktorej môžete zainvestovať, ak si na ňu viete dať pozor. Takáto bižutéria môže byť  napríklad pozlátená alebo postriebrená. Je výborným doplnkom na vaše ruky, uši aj krk.

lak

Slnečné okuliare
Slnečné okuliare sa pre vás môžu stať výborným módnym doplnkom nie len v letných, ale aj v zimných mesiacoch. Aj keď slnko svieti vždy inak, svieti v každom ročnom období a okuliare sú dobrou voľbou v každom prípade. Môžete si kúpiť lacné, ktoré sú skôr módnym doplnkom, alebo siahnuť po drahších, ktoré majú UV filter a vaše oči aj ochránia.

Sponky, čelenky, šatky
Aj vlasové doplnky patria do tejto kategórie, preto ak vás už nudí váš rovnaký účes, môžete si ho oživiť niektorými z týchto vyššie spomenutých doplnkov. Detaily robia celok a kvôli peknému účesu nemusíte hneď bežať ku kaderníčke, ale skúste sa spoľahnúť na vaše šikovné rúčky!

šperky

·         Pozor! Nie ku každému outfitu sa doplnky naozaj hodia, nekombinujte ich bezhlavo so všetkým, pretože vám to môže narobiť viac škody ako úžitku. Preto keď napríklad nosíte vzorovanú blúzku a váš krk nepotrebuje ďalšiu ozdobu, zvoľte radšej iba jemné náušnice, či jeden prsteň. 

Podobné príspevky

Služby

Meditujte s hudbou

Meditácia a mantry majú hlboké korene v mnohých kultúrach po celom svete. Meditačné mantry sú zvukové vzorce, slová alebo frázy, ktoré sa opakujú počas meditácie, s cieľom upokojiť myseľ a dosiahnuť vnútorný pokoj. Ich účel je prebudiť v nás hlboký zmysel a spojenie s našou vnútornou pravdou. Mantry majú schopnosť pohladiť našu myseľ a priniesť […]

Prečítať
Web

Upratovací servis Spišskej Novej Vsi

Každý z nás túži po útulnom a čistom dome, ktorý je miestom pohodlia a pokoja. Avšak, upratovanie môže byť časovo náročné. Čo ak by ste mohli mať niekoho, kto vám pomôže udržiavať poriadok vo vašom dome? V Spišskej Novej Vsi máte šťastie, pretože náš Upratovací servis GRANT hlada upratovacku Spisska nova ves, ktorá vám pomôže […]

Prečítať
Služby

Už žiadne horúčavy

Leto je časom horúceho počasia a dovoleniek. Čo ale robiť ak sa počas leta Váš dom alebo byt stane horúcim peklom? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Zaobstarajte si klímu do svojho bytu či domu. Leto čas radosti ale aj starostí Teploty na teplomeroch stúpajú a dosahujú rekordné výšky. Horúce počasie teší prázdninujúcich školákov a dovolenkárov. […]

Prečítať