MSI Trident 3- herná konzola a výkonný počítač v jednom

Tento počítač vás zaujme už na prvý pohľad a to svojim dizajnom. Rozmery 346 x 72 x 232 milimetrov sú neskutočne praktické, ako aj jeho hmotnosť niečo málo cez 3 kg. Zaujmú vás aj detailné rysy, štýlové sfarbenie a celkové moderné prevedenie, ktoré nám už vopred značí, že rozhodne nejde o žiaden nudný kancelársky počítač, ale o to pravé pre moderných PC hráčov. Skrinka tohto počítača svojim štýlovým spracovaním, ale aj menšími rozmermi pripomína skôr hernú konzolu, veľmi ľahko ho tak prepojíte so širokouhlou TV vo vašej izbe, poprípade ho môžete brávať k sebe na chatu či ku kamarátom na hernú párty.

počítač

Ešte zaujímavejšími sú však jeho výkon, hardvér a funkcie. Na začiatok pripomeňme, že tento PC už zvládne i prvé krôčiky k virtuálne realite.
Počítač MSI Trident 3 so sebou prináša praktické a zábavné vlastnosti hernej konzoly, ale zároven možnosti výkonného počítača s inovovaným hardvérom silných parametrov. Aj napriek bezkonkurenčne malým rozmerom Trident 3 v sebe ukrýva poklad.

•         4 jadrový procesor Intel Core i7 dosahuje frekvenciu až 4,2 GHz, operačná pamäť 8 GB RAM zvládne i najnovšie hry a grafická karta overenej, avšak nestarnúcej značky NVidia Geforce (GTX 106) dosahuje 3 GB pamäte.
Na základe spomenutých parametrov vidíme, že počítač je okrem iného jedným z prioritných produktov k hraniu nadupaných hier. Aj podľa dizajnu vidíme, že to je jeho prioritný zámer, nakoľko i jeho zloženie v podobe najmodernejšieho hardvéru potvrdzuje účel výrobcov, ktorí to s hraním chceli posunúť o level vyššie. Podľa ich názoru sú síce najnovšie herné konzoly PS4 PRo či série Xbox One fajn, ale už v podstate 5 rokov nepriniesli viditeľnejšiu zmenu, respektíve zmena nie je až tak viditeľná aj napriek inovovaným súčiastiam. U počítača MSI Trident 3 tak výrobcovia chceli hráčom dopriať viditeľne lepší pôžitok.

klávesnice

•         PC beží pod operačným systémom Windows 10 Home, kvalitným spôsobom dekóduje rozlíšenie 4K, poskytuje využite RGB  LED podsvietenia Mystic Light, disponuje technologiou Intel LAN (znižuje zahrievanie), wi-fi a bluetooth dosahujú rýchlosť až 867 MB/s a o voľný úložný priestor sa báť nemusíte,  pevný disk- 1000 GB (1TB). 

Podobné príspevky

Moto

Motorky

Existuje veľa dopravných prostriedkov, na ktorých sa môžete dostať na rôzne miesta. Mnoho ľudí využíva práve na cestovanie osobný automobil. Avšak premýšľali ste už nad možnosťou dopravy na motorke? Motorka prejde aj cez také miesta, kde by ste sa autom nedostali. Výhodou je pohodlie. Na motorke si viete užiť jazdu naplno. Voľnosť, slobodu, chcú na […]

Prečítať
Služby

Meditujte s hudbou

Meditácia a mantry majú hlboké korene v mnohých kultúrach po celom svete. Meditačné mantry sú zvukové vzorce, slová alebo frázy, ktoré sa opakujú počas meditácie, s cieľom upokojiť myseľ a dosiahnuť vnútorný pokoj. Ich účel je prebudiť v nás hlboký zmysel a spojenie s našou vnútornou pravdou. Mantry majú schopnosť pohladiť našu myseľ a priniesť […]

Prečítať
Moto

Jazda v noci

Jazda autom je pre niekoho radosť, no iný z toho nemusí mať také veľké potešenie. Do ktorej skupiny ľudí patríte práve vy? Autom sa dostanete na mnohé miesta. Avšak mestá sú tak preplnené osobnými automobilmi, že niektorým ľuďom to vyslovene veľmi prekáža. Ak si nie ste istý svojou jazdou autom, radšej by ste sa nemali […]

Prečítať