Leto je za dverami

Zrejme každý z nás každý rok rozmýšľa, ako letné obdobie využiť naplno a k svojej spokojnosti. Blížia sa prázdniny i dovolenky. Príroda, jazerá a lesy budú plné zvedavých turistov a dobrodruhov, nehovoriac o letných podujatiach a koncertoch. Ako sa teda správne nachystať a aký tovar by bol na túto sezónu vhodný?

dovolená
Zrejme zažijeme i nejakú tú opekačku, rybačku, festival. Pri týchto aktivitách musíme rátať, že sa zdržíme i na niekoľko dní a budeme potrebovať i spánok a ochranu pred večným slnečným žiarením na naše čelo. Preto by sme mali uvažovať nad kúpou stanu. Jeden s dovolením spomeniem.

•        Coleman Rock Springs 4. Kúpa tohto stanu je taká, ako sa hovorí, zlatá stredná cesta. Stan je vhodný pre tri až štyri osoby, jednofarebný, no zato štýlový a pôsobí kvalitne. Disponuje dvoma vchodmi a takzvanou predsieňou. Kúpite ho za asi 100 eúr.

pláž

Pokiaľ sa radíte k vášnivým rybárom, alebo proste milujte vodu, zrejme uvažujete o nafukovacom člne. Pomocou tohto člnu môžme chytať ryby, kde nás napadne. Nemusíme stáť a niekedy bezvýsledne čakať na jednom mieste, kým zaberú. Opäť som vybral jeden produkt, ktorý by mal uspokojiť i kvalitou i v provnaní s ostatnými, prístupnou cenou.

•         Lk Baits MK 200 Eco-Jedná sa o klasický, jednoduchý, no plne funkčný nafukovací čln, ktorý má nosnosť 110 kg, vhodný pre jedného človeka, poprípade pre dve 50- 55 kilogramové osoby. Je navrhnutý hlavne pre ľudí, ktorí rybárčenie berú pasívne a ide im hlavne o zážitok z plavenia sa po vode. Preto má aj v porovnaní s ostatnými člnmi celkom prijateľnú cenu asi 250 eúr.

prodej
Zakúpiť však pomocou internetu a agentúr môžme i niečo iné. Máme možnosť vopred si zakúpiť vstup na rôzne zaujímavé slávnosti, predstavenia, či hudobné festivaly. Je to záležitosť pohybujúca sa maximálne tak okolo 30 eúr, častokrát menej. Navštevovanou každoročnou udalosťou býva napríklad hudobný festival Topfest, kde zahrá i veľa zahraničných kapiel.

Podobné príspevky

Služby

Meditujte s hudbou

Meditácia a mantry majú hlboké korene v mnohých kultúrach po celom svete. Meditačné mantry sú zvukové vzorce, slová alebo frázy, ktoré sa opakujú počas meditácie, s cieľom upokojiť myseľ a dosiahnuť vnútorný pokoj. Ich účel je prebudiť v nás hlboký zmysel a spojenie s našou vnútornou pravdou. Mantry majú schopnosť pohladiť našu myseľ a priniesť […]

Prečítať
Web

Upratovací servis Spišskej Novej Vsi

Každý z nás túži po útulnom a čistom dome, ktorý je miestom pohodlia a pokoja. Avšak, upratovanie môže byť časovo náročné. Čo ak by ste mohli mať niekoho, kto vám pomôže udržiavať poriadok vo vašom dome? V Spišskej Novej Vsi máte šťastie, pretože náš Upratovací servis GRANT hlada upratovacku Spisska nova ves, ktorá vám pomôže […]

Prečítať
Služby

Už žiadne horúčavy

Leto je časom horúceho počasia a dovoleniek. Čo ale robiť ak sa počas leta Váš dom alebo byt stane horúcim peklom? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Zaobstarajte si klímu do svojho bytu či domu. Leto čas radosti ale aj starostí Teploty na teplomeroch stúpajú a dosahujú rekordné výšky. Horúce počasie teší prázdninujúcich školákov a dovolenkárov. […]

Prečítať