Leto je za dverami

Zrejme každý z nás každý rok rozmýšľa, ako letné obdobie využiť naplno a k svojej spokojnosti. Blížia sa prázdniny i dovolenky. Príroda, jazerá a lesy budú plné zvedavých turistov a dobrodruhov, nehovoriac o letných podujatiach a koncertoch. Ako sa teda správne nachystať a aký tovar by bol na túto sezónu vhodný?

dovolená
Zrejme zažijeme i nejakú tú opekačku, rybačku, festival. Pri týchto aktivitách musíme rátať, že sa zdržíme i na niekoľko dní a budeme potrebovať i spánok a ochranu pred večným slnečným žiarením na naše čelo. Preto by sme mali uvažovať nad kúpou stanu. Jeden s dovolením spomeniem.

•        Coleman Rock Springs 4. Kúpa tohto stanu je taká, ako sa hovorí, zlatá stredná cesta. Stan je vhodný pre tri až štyri osoby, jednofarebný, no zato štýlový a pôsobí kvalitne. Disponuje dvoma vchodmi a takzvanou predsieňou. Kúpite ho za asi 100 eúr.

pláž

Pokiaľ sa radíte k vášnivým rybárom, alebo proste milujte vodu, zrejme uvažujete o nafukovacom člne. Pomocou tohto člnu môžme chytať ryby, kde nás napadne. Nemusíme stáť a niekedy bezvýsledne čakať na jednom mieste, kým zaberú. Opäť som vybral jeden produkt, ktorý by mal uspokojiť i kvalitou i v provnaní s ostatnými, prístupnou cenou.

•         Lk Baits MK 200 Eco-Jedná sa o klasický, jednoduchý, no plne funkčný nafukovací čln, ktorý má nosnosť 110 kg, vhodný pre jedného človeka, poprípade pre dve 50- 55 kilogramové osoby. Je navrhnutý hlavne pre ľudí, ktorí rybárčenie berú pasívne a ide im hlavne o zážitok z plavenia sa po vode. Preto má aj v porovnaní s ostatnými člnmi celkom prijateľnú cenu asi 250 eúr.

prodej
Zakúpiť však pomocou internetu a agentúr môžme i niečo iné. Máme možnosť vopred si zakúpiť vstup na rôzne zaujímavé slávnosti, predstavenia, či hudobné festivaly. Je to záležitosť pohybujúca sa maximálne tak okolo 30 eúr, častokrát menej. Navštevovanou každoročnou udalosťou býva napríklad hudobný festival Topfest, kde zahrá i veľa zahraničných kapiel.

Podobné príspevky

Web

Upratovací servis Spišskej Novej Vsi

Každý z nás túži po útulnom a čistom dome, ktorý je miestom pohodlia a pokoja. Avšak, upratovanie môže byť časovo náročné. Čo ak by ste mohli mať niekoho, kto vám pomôže udržiavať poriadok vo vašom dome? V Spišskej Novej Vsi máte šťastie, pretože náš Upratovací servis GRANT hlada upratovacku Spisska nova ves, ktorá vám pomôže […]

Prečítať
Služby

Vianočný balkón

LED svetlá určite už poznáte. Posledné roky sú oveľa viac používané LED žiarovky namiesto klasických žiaroviek. Dôvod je jednoduchý. Aj keď LED žiarovky só niečo drahšie, aj tak sú žiadanejšie. Majú totiž oveľa dlhšiu životnosť, poskytujú kvalitnejšie osvetlenie a najmä sú úspornejšie. Práve preto sú nielen samotné LED žiarovky, ale všetky LED svetlá také žiadané. […]

Prečítať
Služby

Čaj z matcha lístkov

Zelený čaj patrí k obľúbeným nápojom množstva ľudí. Je chutný, ale má aj množstvo priaznivých účinkov na naše zdravie. Navyše ľudia, čo nepijú kávu môžu kofeín získať práve zo zeleného čaju. Zelený čaj vám dodá energiu, zlepší trávenie a odbúra toxíny. A teraz si predstavte, že existuje ešte lepší zelený čaj, aký si kupujete v […]

Prečítať