Inteligentný náramok od XiaoMi

·         Výrobcu XiaoMi je nám už veľmi známi. Či stačí len povedať že všetky jeho výrobky sú na trhu najprednejšie a stále sa snaží ponúknuť nám novšie a novšie produkty , či výrobky ktoré  nám uľahčujú  život. Ani tentokrát XiaoMi nebude zaostávať, a na trh nám posiela inteligentný náramok ktorý dostal nové vylepšené funkcie nerozdivel od jeho starších verzií.

hodinky
 
Hneď na úvod musím spomenúť že zatiaľ nie sú zverejnené všetky informácie , a preto len spomeniem len to čo je zatiaľ o tomto inteligentnom náramku známe. Tento náramok bude mať nový moderný dizajn ktorý očarí na prvý pohľad. Rámik okolo displeja a celého náramku bude mať oranžový pásik a mali displej a v ktorom sa bude ukrývať množstvo nových funkcií..
 
Tento inteligentný náramok obsahuje len malý OLED  displej ktorý má 0,47 palcov . Tento náramok je aj výnimoční aj vďaka tomu že sa dá pripojiť pomocou Bluetooth do vášho   smartphonu vďaka ktorému  môžete potom ovládať aj ďalšie funkcie ktoré tento fit náramok ponuka. Určite musím aj spomenúť že na spodnej časti náramku je snímač tepu.
 
·         Tomuto náramku neublíži ani voda a ani prach, pretože je vode odolný a odolní voči prachu Jedinou malou chybičkou je že tento fit náramok obsahuje batériu ktorá má kapacitu 70 mHa a na jedno nabitie vydrží približne 10 až 15 dní.

zelené hodinky
 
·         Na úplní záver spomeniem názov tohto náramku. Dostal meno XiaoMi Mi Band 2 Nirvana In Fire čo podľa názvu pôjde o verziu dotykového náramku s rozšírením funkciami . Môžeme teda povedať že XiaoMi sa pochlapil a posiela nám novinku ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Plusy displej aj keď je mali, a rozšírené funkcie a mínusu slabá výdrž batérie. Cena tohto náramku zatiaľ nie je známa, avšak môj typ je že sa môže predávať od 20 do 110 eur. Je to len môj osobný typ cena za náramok sa môže líšiť. 

Podobné príspevky

Moto

Motorky

Existuje veľa dopravných prostriedkov, na ktorých sa môžete dostať na rôzne miesta. Mnoho ľudí využíva práve na cestovanie osobný automobil. Avšak premýšľali ste už nad možnosťou dopravy na motorke? Motorka prejde aj cez také miesta, kde by ste sa autom nedostali. Výhodou je pohodlie. Na motorke si viete užiť jazdu naplno. Voľnosť, slobodu, chcú na […]

Prečítať
Služby

Meditujte s hudbou

Meditácia a mantry majú hlboké korene v mnohých kultúrach po celom svete. Meditačné mantry sú zvukové vzorce, slová alebo frázy, ktoré sa opakujú počas meditácie, s cieľom upokojiť myseľ a dosiahnuť vnútorný pokoj. Ich účel je prebudiť v nás hlboký zmysel a spojenie s našou vnútornou pravdou. Mantry majú schopnosť pohladiť našu myseľ a priniesť […]

Prečítať
Moto

Jazda v noci

Jazda autom je pre niekoho radosť, no iný z toho nemusí mať také veľké potešenie. Do ktorej skupiny ľudí patríte práve vy? Autom sa dostanete na mnohé miesta. Avšak mestá sú tak preplnené osobnými automobilmi, že niektorým ľuďom to vyslovene veľmi prekáža. Ak si nie ste istý svojou jazdou autom, radšej by ste sa nemali […]

Prečítať