Inteligentný náramok od XiaoMi

·         Výrobcu XiaoMi je nám už veľmi známi. Či stačí len povedať že všetky jeho výrobky sú na trhu najprednejšie a stále sa snaží ponúknuť nám novšie a novšie produkty , či výrobky ktoré  nám uľahčujú  život. Ani tentokrát XiaoMi nebude zaostávať, a na trh nám posiela inteligentný náramok ktorý dostal nové vylepšené funkcie nerozdivel od jeho starších verzií.

hodinky
 
Hneď na úvod musím spomenúť že zatiaľ nie sú zverejnené všetky informácie , a preto len spomeniem len to čo je zatiaľ o tomto inteligentnom náramku známe. Tento náramok bude mať nový moderný dizajn ktorý očarí na prvý pohľad. Rámik okolo displeja a celého náramku bude mať oranžový pásik a mali displej a v ktorom sa bude ukrývať množstvo nových funkcií..
 
Tento inteligentný náramok obsahuje len malý OLED  displej ktorý má 0,47 palcov . Tento náramok je aj výnimoční aj vďaka tomu že sa dá pripojiť pomocou Bluetooth do vášho   smartphonu vďaka ktorému  môžete potom ovládať aj ďalšie funkcie ktoré tento fit náramok ponuka. Určite musím aj spomenúť že na spodnej časti náramku je snímač tepu.
 
·         Tomuto náramku neublíži ani voda a ani prach, pretože je vode odolný a odolní voči prachu Jedinou malou chybičkou je že tento fit náramok obsahuje batériu ktorá má kapacitu 70 mHa a na jedno nabitie vydrží približne 10 až 15 dní.

zelené hodinky
 
·         Na úplní záver spomeniem názov tohto náramku. Dostal meno XiaoMi Mi Band 2 Nirvana In Fire čo podľa názvu pôjde o verziu dotykového náramku s rozšírením funkciami . Môžeme teda povedať že XiaoMi sa pochlapil a posiela nám novinku ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Plusy displej aj keď je mali, a rozšírené funkcie a mínusu slabá výdrž batérie. Cena tohto náramku zatiaľ nie je známa, avšak môj typ je že sa môže predávať od 20 do 110 eur. Je to len môj osobný typ cena za náramok sa môže líšiť. 

Podobné príspevky

Služby

Vianočný balkón

LED svetlá určite už poznáte. Posledné roky sú oveľa viac používané LED žiarovky namiesto klasických žiaroviek. Dôvod je jednoduchý. Aj keď LED žiarovky só niečo drahšie, aj tak sú žiadanejšie. Majú totiž oveľa dlhšiu životnosť, poskytujú kvalitnejšie osvetlenie a najmä sú úspornejšie. Práve preto sú nielen samotné LED žiarovky, ale všetky LED svetlá také žiadané. […]

Prečítať
Služby

Čaj z matcha lístkov

Zelený čaj patrí k obľúbeným nápojom množstva ľudí. Je chutný, ale má aj množstvo priaznivých účinkov na naše zdravie. Navyše ľudia, čo nepijú kávu môžu kofeín získať práve zo zeleného čaju. Zelený čaj vám dodá energiu, zlepší trávenie a odbúra toxíny. A teraz si predstavte, že existuje ešte lepší zelený čaj, aký si kupujete v […]

Prečítať
Web

Priebeh masáží

Erotické masáže sú určitý typ masáží, ktorý má však od bežných masáží pomerne ďaleko, pretože využíva jedinečné techniky, praktiky a má inú náplň. Najmä vďaka tomu sú populárne a veľmi vyhľadávané, a to predovšetkým mužskou časťou populácie. Tento typ masáže prináša množstvo zdravotných benefitov v prípade, že sa ho zákazník účastní pravidelne. Okrem zdravotných benefitov […]

Prečítať