by
on
under Nezařazené
Permalink

Čo urobíte pre svoju postavu?

Niektorí ľudia sú až smiešni s tým, ako veľmi riešia svoju postavu. Dobre, nebudem sa tu hrať na hrdinku. Tiež by som bola rada, keby moja postava vyzerala trošku inak. A tiež by som bola rada, keby sa mi niečo v živote podarilo viac a aj keby som mohla urobiť niečo navyše pre to, aby som vyzerala ako modelka. Ale niektorí ľudia to riešia až priam chorobne a mňa to desí. Viete, veď títo ľudia sú schopní pre peknú postavu urobiť skutočne čokoľvek! A čo akože mám s tým teraz urobiť ja? Mám sa začať správať úplne inak? Rozhodla som sa, že sa začnem orientovať na to, ako urobiť samú seba atraktívnejšou.

měření

V dobe, kedy sa každá durhá žena tvári ako modelka na Instagrame je niekedy naozaj ťažké zaujať. Ale verte tomu, že sa to dá. Veď predsa len, niektoré veci nie sú až také ťažké, ako by človek predpokladal a niektoré veci nemusia byť ani až také problematické. Musíte si však nájsť tú správnu cestu a musíte proste urobiť všetko preto, aby ste sa tešili z toho, čo ešte len príde. Ale, ako som už povedala, vždy je to len na tej konkrétnej osobe. Všetko záleží od postoja a aj keď som ja bola väčšinu času so sebou spokojná, neznamená to, že som sa nemohla zmeniť. Alebo aspoň chcieť zmeniť.

tělo

Začala som si dávať väčší pozor na to, čo zjem, ale nebrala som to nejako radikálne. Začala som sa viac hýbať, ale tiež som sa netvárila, ako keby som bola zrazu fitnes trénerka. Jednoducho to šlo samo od seba a bola som šťastná, že to môžem urobiť presne tak, ako to urobiť chcem. A viete, čo sa stalo? Zrazu bolo všetko lepšie, keď som sa rozhodla pre sibutramin. Pretože aj keď sa vám zdá, že nepotrebujete žiadnu pomôcku, môžete si byť istý tým, že toto vás zachráni, a to nie je všetko. Pomôže vám to cítiť sa lepšie ako kedykoľvek predtým. Mne to teda pomohlo a som za to vďačná. Je to naozaj len o tom, aký postoj k tomu zaujmete a ten môj bol proste jasný.

Posted in Nezařazené |