Chudnutie bude hrou pomocou týchto užitočných aplikácií

K potrebe alebo snahe zhodiť prebytočné kilá si pravdepodobne budeme musieť nastaviť určitý systém a zvyknúť sa na jeho pravidelný stereotyp. No osobne si myslím, že zavedený stereotyp nemusí automaticky predstavovať nudné pravidlá, ale skôr relatívne sympatickú a hlavne prospešnú cestu, na ktorú si budeme môcť zvyknúť s celkom pozitívnym prístupom. Prakticky zmena životného štýlu môže byť zábavou a v niečom nás obohatiť nielen lepšou kondíciou nášho tela, ale takisto po duševnej stránke. Je to niečo nové, čo určitým spôsobom práveže naopak, zmení náš doterajší stereotyp, ktorý z pohľadu kondície a zdravia prospešný nebol, možno skôr sebadeštruktívny. No a kto by netúžil po lepšom zdraví a v neposlednom rade lepšom pocite zo seba samého a dosiahnutí viditeľných výsledkov?

mladík v tílku
• Tento náš nový systém môže byť hrou a to doslova. Dnes je doba aplikácií a tie majú odpoveď aj na problematiku chudnutia. V tomto článku vám tak predstavím pár zaujímavých apps, ktoré vám s novým životným štýlom a chudnutím pomôžu hravým spôsobom.
Weight Watchers sa radí k tým najpopulárnejším a odporúčaným v prípade, ak hľadáte sprievodcu vo forme mobilnej aplikácie. Na základe typu vašej postavy poskytne ten správny jedálniček, pričom každé jedlo predstavuje konkrétny počet bodov. Svoj jedálniček si vlastne vyberiete vy a program vám jeho podobu upraví do pre vás primeranej podoby spolu radou, aký typ cvičenia následne praktizovať a ako dlho. Ak sa vám v tejto „hre“ bude dariť, aplikácia vás upozorní na získaný bonus, čo predstavuje, že si môžete dopriať i nejaký ten menší prehrešok.
chléb se šunkou
Myfitnesspalje užitočná pre tých, čo si strážia svoj príjem kalórií. Funguje to prakticky jednoducho. Na začiatku zadáte svoju aktuálnu váhu, samozrejme aj tú, akú chcete dosiahnuť. Aplikácia vám následne vypočíta odporúčaný príjem kalórií za deň.
• Tieto aplikácie sú prakticky vhodné pre každého. Pre človeka, čo chce schudnúť len pár kíl, ale aj pre tých, čo bojujú s obezitou. No v tomto druhom prípade bude chudnutie ešte efektívnejšie, ak použijeme Adipex.

Podobné príspevky

Muži

Najlepšie pre vaše chudnutie

Niekedy nemôžete vedieť, čo je pre vás to najlepšie a niekedy sa zase musíte pozerať na to, ako vyzerajú veci vo vašom okolí, aby ste vedeli všetko posunúť presne tam, kde je to pre vás najdôležitejšie. Niekedy jednoducho potrebujete povedať, čo vás brzdí a potrebujete sa tešiť z toho, čo môžete vidieť a ako bude […]

Prečítať
Muži

Viete, na čom naozaj záleží?

Keď ide o chudnutie, ľudia väčšinou bývajú totálne zmagorení z toho, čo by mali urobiť, aby boli veci perfektné. Aj keď sa vám to nechce zdať, mali by ste sa zamyslieť nad tým, čo je pre vaše telo to najlepšie a s čím by ste mali naozaj rátať, ak chcete, aby ste boli so všetkým […]

Prečítať