by
on
under Nezařazené
Permalink

Box

Ak sa chystáte zaoberať boxom, je tu toho pre vás viac, ako ste si pýtali ale všetko pozitívne. Box nie je len šport, ktorý môže byť náročný; máte tiež výhodu rozsiahlych psychologických a fyzických výhod. Patrí medzi ne celodenné cvičenie, lepšie sebavedomie, lepšie reflexy, agilita a vytrvalosť.
Box vás posilní a zvyšuje sebadisciplínu. Poskytuje vám kompletné kardio-cievne tréningy pri trénovaní hornej a dolnej časti tela. Box spaľuje kalórie a tuk, pretože je to vysoko intenzívny tréning, ktorý zahŕňa väčšie svalové skupiny. Vaše svaly sú v dôsledku opakovaných úkonov zosilnené.

útok

Najlepšou vecou v boxe je to, že bez ohľadu na to, na akom stupni fitness alebo na úrovni sily ste, môžete si ho stále vychutnať. Na základe toho, či ste začiatočník alebo skúsený, existujú cvičenia, ktoré môžu byť upravené tak, aby zodpovedali vašej odbornosti. Či ste boli inšpirovaný veľkým Muhammad Ali alebo Mikeom Tysonom, vaše potešenie je zaručené s boxom.

box

Ak chcete začať s boxom ako šport, prvá vec, na ktorú by ste sa zaobchádzali ako začiatočník, je kondícia, po ktorom nasledujú boxerské schopnosti. Výživa zohráva dôležitú úlohu, pretože budete musieť vybudovať vysokú úroveň fyzickej kondície. Váš tréner vám pomôže rozvíjať boxovú rutinu na základe vašej zručnosti a kondície.

boxeři

Potrebujete správnu výživu, aby ste sa uistili, že máte dokonalý fyzický tvar, aby ste mohli dobre využiť zručnosti, ktoré sa naučíte. Výživa je ako palivo, ktoré vaše telo využije, aby vám pomohlo ukázať výsledky vášho tréningu. Pamätajte si, že ak jete viac kalórií, než ich spálite , spôsobí, že sa dostanete do nadváhy. Ak budete jesť menej, chudnete. Budete potrebovať pomoc dietetika, ktorý vám pomôže naplánovať správne množstvo živín, vitamínov, bielkovín, sacharidov, tukov atď.
Ak sa vám to zapáčilo neváhajte a choďte hneď cvičiť a ktovie, možno raz budeme na vás spomínať ako boxovaciu legendu.

Posted in Nezařazené |