Android: Najlepšie hry z roku 2018

Služba Google Play nám poskytuje niekoľko tisíc aplikácií a hier. Je tak pravdepodobné, že medzi nimi nájdeme niektoré skutočne vydarené a zábavné, dosť často sa stretneme s takým bežným, no relatívne zaujímavým priemerom, ale pravdepodobne sa nám podarí stiahnuť aj nudnú, alebo nefunkčnú katastrofu. Načastejšie sťahované sú práve hry. Ak chcete natrafiť iba na to najlepšie, prečítajte si tento článok. Z každej kategórie vyberieme iba jedného víťaza pre rok 2018.

andrioid

Akčné hry ako PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) sa začali uvádzať relatívne nedávno a to najmä pre mobily a operačný systém Android. Ocitnete sa na jednom veľkom priestranstve, kde proti sebe vzájomne bojujú viaceré skupiny hráčov. Tá pravá akcia a zábava začne, ak Vás na tejto ploche bude čoraz viac. Kto prežije, s kým sa spriatelíte a naopak, koho nemilosrdne zničíte? Predstavte si arénu zaplnenú gladiátormi, je to podobné. Takýchto hier vzniká čoraz viac, no čo sa týka spomenutého víťaza PUBG , tu hráte na bojisku a za vojakov.

Populárnym žánrom a to už niekoľko rokov sú Role-Playing games, čiže hry, v akých ovládate hlavného hrdinu a toho postupne vylepšujete a získavate nové schopnosti, pričom ste svedkami zaujímavého príbehu a stretnutí s inými charaktermi. V tejto kategórii vyhrala Final Fantasy XV Pocket Edition, čo asi nie je veľkým prekvapením. Príbeh a celková atmosféra prostredia, to sú hlavné znaky kvalitnej RPG a v tomto smere víťaz splnil svoju úlohu dokonale.

telefon

Vieme, že v kategórii stratégia nemusí hrať vždy hlavnú úlohu grafika, ale skôr logika a určitá návykovosť hraničiaca so závislosťou. Víťaz Battle of Polytopia je toho pravým svedkom. Hra je podobná nadmieru populárnym sériám pre PC Civilization a je ideálna pre hranie na mobilných zariadeniach.
Športové hry sú osobne mojou obľúbenou záležitosťou a v tomto smere ma potešilo, že na Android vyšla návykovo zábavná legenda, ktorá navyše disponuje prekvapivo vydarenou grafikou, Madden NFL Football, ktorá sa zároveň stáva aj víťazom tohto žánru. Že  americkému futbalu nerozumiete? Nevadí, vďaka tejto hre si ho obľúbite. 

Podobné príspevky

Služby

Meditujte s hudbou

Meditácia a mantry majú hlboké korene v mnohých kultúrach po celom svete. Meditačné mantry sú zvukové vzorce, slová alebo frázy, ktoré sa opakujú počas meditácie, s cieľom upokojiť myseľ a dosiahnuť vnútorný pokoj. Ich účel je prebudiť v nás hlboký zmysel a spojenie s našou vnútornou pravdou. Mantry majú schopnosť pohladiť našu myseľ a priniesť […]

Prečítať
Web

Upratovací servis Spišskej Novej Vsi

Každý z nás túži po útulnom a čistom dome, ktorý je miestom pohodlia a pokoja. Avšak, upratovanie môže byť časovo náročné. Čo ak by ste mohli mať niekoho, kto vám pomôže udržiavať poriadok vo vašom dome? V Spišskej Novej Vsi máte šťastie, pretože náš Upratovací servis GRANT hlada upratovacku Spisska nova ves, ktorá vám pomôže […]

Prečítať
Služby

Už žiadne horúčavy

Leto je časom horúceho počasia a dovoleniek. Čo ale robiť ak sa počas leta Váš dom alebo byt stane horúcim peklom? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Zaobstarajte si klímu do svojho bytu či domu. Leto čas radosti ale aj starostí Teploty na teplomeroch stúpajú a dosahujú rekordné výšky. Horúce počasie teší prázdninujúcich školákov a dovolenkárov. […]

Prečítať