Ako si vybrať pánsku mikinu?

Jednu vec by ste mali milí páni vedieť. Pánska mikiny na zips https://bigstarjeans.sk/c-muz/pc-panske-oblecenie/mikina by mala visieť v každej pánskej skrini. Je dôležitou súčasťou pánskeho šatníku. Či už sa chystáte na rande, do práce, na futbal alebo len tak posedieť do baru s kamarátmi. Ako si vybrať mikinu a čo pri nej zvážiť?

panske mikiny na zips

Z akého materiálu by mala byť vyrobená?

Najobľúbenejším materiálom je bavlna. Hodí sa do chladnejšieho počasia aj teplejšieho počasia. Vyznačuje sa priedušnosťou. Patrí medzi prírodné materiály. Mikiny sa vyrábajú aj zo zmesi umelých materiálov. S najväčším zastúpením sú polyesterové mikiny. Výhodou je, že sú málo krčivé. Nevýhodou, že pri výrobe sa ničí životné prostredie. Vyberajte mikinu z takého materiálu, ktorý vám najviac vyhovuje.

Akú veľkosť hľadať?

V ponuke máme všetky druhy veľkostí pánskych mikín na zips.

Od veľkosti S až po 5XL.

Svoju veľkosť si viete odmerať a následne si ju nájsť podľa rozmerových tabuliek. Odmerajte si veľkosť hrudníku, dĺžku rukávov, šírku v páse a celkovú dĺžku oblečenia. Jednoduchšie je si ale pozrieť veľkosť vášho starého svetru a riadiť sa podľa toho.

panske mikiny na zips

Vzory a farby

Výber farby závisí len od vášho v kusu. Ak preferujete výrazné farby ako žltá a červená. Smelo do toho. Určite si zaobstarajte aj jednu mikinu v čiernej farbe. Hodí sa ku všetkému. https://wanda.pluska.sk/chybaju-vam-univerzalne-nausnice-tieto-nosi-kate-middleton-takmer-ku-vsetkemu/moda-a-krasa/doplnky/889857.html%3Futm_source%3Dbyvanie%26utm_medium%3Dkarusel%26utm_campaign%3Dcross-content%3Futm_source%3Dbyvanie%26utm_medium%3Dkarus Medzi vyhľadávané farby patrí tmavomodrá, sivá a čierna. Či si vyberiete mikinu so vzorom, 3D efektom, logom alebo nápisom, je tiež na vašom rozhodnutí. Veľa chlapov preferuje mikiny bez potlače. U nás nájdete aj so vzormi aj bez.

Správny strih

Mikiny so zipsom patria medzi obľúbené druhy mikín. Ide o kúsok, ktorý sa hodí do prechodných ročných období, no tiež aj na chladnejšie jarné a letné večery. Mikinu viete vkusne doplniť o štýlové tričko s krátkym alebo dlhým rukávom. Vyberajte podľa toho čo sa páči vám a v čom sa cítite pohodlne.

Podobné príspevky

Služby

Vianočný balkón

LED svetlá určite už poznáte. Posledné roky sú oveľa viac používané LED žiarovky namiesto klasických žiaroviek. Dôvod je jednoduchý. Aj keď LED žiarovky só niečo drahšie, aj tak sú žiadanejšie. Majú totiž oveľa dlhšiu životnosť, poskytujú kvalitnejšie osvetlenie a najmä sú úspornejšie. Práve preto sú nielen samotné LED žiarovky, ale všetky LED svetlá také žiadané. […]

Prečítať
Služby

Čaj z matcha lístkov

Zelený čaj patrí k obľúbeným nápojom množstva ľudí. Je chutný, ale má aj množstvo priaznivých účinkov na naše zdravie. Navyše ľudia, čo nepijú kávu môžu kofeín získať práve zo zeleného čaju. Zelený čaj vám dodá energiu, zlepší trávenie a odbúra toxíny. A teraz si predstavte, že existuje ešte lepší zelený čaj, aký si kupujete v […]

Prečítať
Web

Priebeh masáží

Erotické masáže sú určitý typ masáží, ktorý má však od bežných masáží pomerne ďaleko, pretože využíva jedinečné techniky, praktiky a má inú náplň. Najmä vďaka tomu sú populárne a veľmi vyhľadávané, a to predovšetkým mužskou časťou populácie. Tento typ masáže prináša množstvo zdravotných benefitov v prípade, že sa ho zákazník účastní pravidelne. Okrem zdravotných benefitov […]

Prečítať