by
on
under Nezařazené
Permalink

Ako si vybrať pánsku mikinu?

Jednu vec by ste mali milí páni vedieť. Pánska mikiny na zips https://bigstarjeans.sk/c-muz/pc-panske-oblecenie/mikina by mala visieť v každej pánskej skrini. Je dôležitou súčasťou pánskeho šatníku. Či už sa chystáte na rande, do práce, na futbal alebo len tak posedieť do baru s kamarátmi. Ako si vybrať mikinu a čo pri nej zvážiť?

panske mikiny na zips

Z akého materiálu by mala byť vyrobená?

Najobľúbenejším materiálom je bavlna. Hodí sa do chladnejšieho počasia aj teplejšieho počasia. Vyznačuje sa priedušnosťou. Patrí medzi prírodné materiály. Mikiny sa vyrábajú aj zo zmesi umelých materiálov. S najväčším zastúpením sú polyesterové mikiny. Výhodou je, že sú málo krčivé. Nevýhodou, že pri výrobe sa ničí životné prostredie. Vyberajte mikinu z takého materiálu, ktorý vám najviac vyhovuje.

Akú veľkosť hľadať?

V ponuke máme všetky druhy veľkostí pánskych mikín na zips.

Od veľkosti S až po 5XL.

Svoju veľkosť si viete odmerať a následne si ju nájsť podľa rozmerových tabuliek. Odmerajte si veľkosť hrudníku, dĺžku rukávov, šírku v páse a celkovú dĺžku oblečenia. Jednoduchšie je si ale pozrieť veľkosť vášho starého svetru a riadiť sa podľa toho.

panske mikiny na zips

Vzory a farby

Výber farby závisí len od vášho v kusu. Ak preferujete výrazné farby ako žltá a červená. Smelo do toho. Určite si zaobstarajte aj jednu mikinu v čiernej farbe. Hodí sa ku všetkému. https://wanda.pluska.sk/chybaju-vam-univerzalne-nausnice-tieto-nosi-kate-middleton-takmer-ku-vsetkemu/moda-a-krasa/doplnky/889857.html%3Futm_source%3Dbyvanie%26utm_medium%3Dkarusel%26utm_campaign%3Dcross-content%3Futm_source%3Dbyvanie%26utm_medium%3Dkarus Medzi vyhľadávané farby patrí tmavomodrá, sivá a čierna. Či si vyberiete mikinu so vzorom, 3D efektom, logom alebo nápisom, je tiež na vašom rozhodnutí. Veľa chlapov preferuje mikiny bez potlače. U nás nájdete aj so vzormi aj bez.

Správny strih

Mikiny so zipsom patria medzi obľúbené druhy mikín. Ide o kúsok, ktorý sa hodí do prechodných ročných období, no tiež aj na chladnejšie jarné a letné večery. Mikinu viete vkusne doplniť o štýlové tričko s krátkym alebo dlhým rukávom. Vyberajte podľa toho čo sa páči vám a v čom sa cítite pohodlne.

Posted in Nezařazené |