by
on
under
Permalink

Pevný ako kobra

Kobra je had, ktorého sa obávajú takmer všetci ľudia. Celkovo hady nie sú veľmi obľúbené v generáciách ľudstva, no vy môžete spraviť výnimku a naučiť minimálne svoju manželku alebo partnerku k láske k tomuto zvieraťu. Nie tak, že jej kúpite hada. To nie je tá správna cesta. Ale tak, že si vy kúpite cobru 120.

Čo je to? O čo sa jedná a v čom by mi to malo pomôcť?

sperm-34808_1280

Je to náhrada viagry. Názov veľmi praktický a zaujímavý. Práve ním dokáže zaujať každú ženu a primäť ju k láske k hadom. Keď si totiž dáte tento doplnok – liek, tak vám bude stáť ako svieca a to ženy zbožňujú. Samozrejme, že spolu s rečami o tom, že bez nich by sa vám tak pevne a silno nepostavil, pretože už len pohľad na ne vás neuveriteľne vzrušuje. Práve touto tabletkou teda môžete ovplyvniť ich názor na tieto plazy, ktoré väčšina ľudí neznáša. Ale ženy, ktorých muži užívajú cobru si ich isto veľmi obľúbia. Priam by som povedala, že najobľúbenejším hadom bude pre nich.. no samozrejme ten váš.. ale hneď po ňom samotná obávaná a ľstivá kobra.

erotic-4810859_1920

Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť? Ja by som neváhala, pretože keď nás v tejto situácii opäť nechajú doma a vy nebudete mať zásoby z tejto zázračne pilulky, tak to isto budete veľmi ľutovať. Veď čo príjemnejšie môžete robiť doma s partnerkou alebo manželkou, ak nie praktizovať sex. Je to zaručený a overený spôsob zabíjania času, ktorý je prospešný aj pre zdravie. Preto nechajte zažiariť svojho hada a ukážte tej vašej doma, že ešte neodišiel do zenitu. Vrátil sa v plnej sile a paráde. Ešte v lepšej kondícii ako predtým. Možno si potom domov kúpite aj samotnú kobru – hada, pretože jej bude pripomínať tie nádherné chvíle, ktoré zažíva pri sexe s vami. A potom keď ju len pri pomyslení a pohľade na toho hada vzrušíte, tak máte vyhraté. No existuje dokonalejší a prepracovanejší plán?